09:44 06-09-2018

Lokalne struktury Polskiego Stronnictwa Ludowego 5 września na powiatowej konwencji zatwierdziło listy kandydatów do rady powiatu krotoszyńskiego. Jedynki na listach zajmują Stanisąłw Szczotka (okręg nr 1), Renata Zych-Kordus (okręg nr 2) i Irena Rękosiewicz (okręg nr 3). Juliana Joksia w walce o funkcję radnego Sejmiku Województwa Wielkopolskiego zastąpi wiceburmistrz Krotoszyna Joanna Król-Trąbka.

Komentarze do artykułu "PSL przedstawiło swoich kandydatów. O sejmik zamiast Joksia powalczy Król-Trąbka".

Marian Jankowski
22:01 08-09-2018

Katolicyzm i polityka obecnie trudne do odróżnienia.W obecnych czasach jest bardzo łatwo dać się wrobić w niepożądane zło.Katolicyzm nie toleruje zła,polityka zachowuje się a żeby było zło i dobro.Markety i inne sklepy dają zrozumieć a żeby narzucone zło tolerować bo przynosi to satysfakcje.Narzucanie zła i może lepiej zrobić porządek z tą chwiejną zgryzotą a nawet z hołotą,która szczyci się tym,że może kogoś wrobić - bo narzucone zło daje zaszczyt.Wejść do Marketu czy innego sklepu to narzucone zło jest wpojone w umysł obsługi a nawet dają zrozumieć danemu klientowi,że jest się osobą niepożądaną.

Marian Jankowski
20:39 12-09-2018

Według mnie tępi się stare zwyczaje a żeby je naśladować. Za starego systemu politycznego radio a później telewizor były również wykorzystywane do śledzenia użytkownika.W obecnych czasach a opartych na różnym podglądzie wynika,że wizja oparta na falach przekazujący dany program w radiu,telewizorze czy na monitorze jest podobna.Takie fale radiowe czy telewizyjne mogą stać się odbiorem co może stanowić,że użytkownik,który np.słucha radia ogląda telewizje lub ma przez sobą monitor komputera - wynika,że jest śledzony.Tak by wynikało z pewnych zauważonych argumentów.

Odpowiedz