16:00 06-06-2018

- Zwracam uwagę kapitule i radnym, żeby nie deprawować tego tytułu - powiedział radny Wiesław Sołtysiak. Ten lapsus językowy popełnił gdy dyskutowano o przyznaniu Karolowi Okrasie tytułu Zasłużony dla Krotoszyna.

Komentarze do artykułu "Radny Sołtysiak krytykował i sam strzelił byka".

Marian Jankowski
10:11 08-06-2018

Deprawować:gotujesz na obiad młode ziemniaki to i trzeba dołożyć koperek i zamiast koperku może być komosa biała.

Marian Jankowski
06:53 11-06-2018

Wszelkie głosy pod niebiosy dają zrozumieć a żeby uważać na swoje nieruchomości.Wynika,że agencja handlu takimi nieruchomościami typuje dany obiekt do sprzedaży i wykorzystuje do tego moc polityczną - najlepiej zacząć od siebie.
Taka trochę kontrowersyjna sprawa a zatem czy czasami nie należałoby poddać ocenie Kościół - takie uszczuplenie nieruchomości może zmienić fizjologie życiową człowieka.

Marian Jankowski
08:16 12-06-2018

Komentarz wymuszony - za tym,że radny Sołtysiak powinien być kandydatem na Burmistrza w nadchodzących wyborach.Z mojej strony mogło by się wiele zmienić.Od szeregu lat ( już przed rokiem 1989 ) w Krotoszynie stwierdza się,ze ma miejsce wolna amerykanka.Wolna amerykanka i w obecnych czasach nie powinno to mieć miejsca.Wolna amerykanka to jakiś odłam,który uważa się za wyodrębnioną władze w Krotoszynie.

Odpowiedz