Strach Siebac
01:15 16-02-2016

Uwaga rodzice sześciolatków tych co właśnie maja iść do szkoły i tych co niestety już poszły zmuszone ustawą.
Telewizja pokazuje jak to dobrze przygotowane są szkoły, jak zadowoleni są rodzice i w ogóle same plusy, a tym czasem w szkołach dzieją się przerażające rzeczy.
Przeprowadzone w Krotoszyńskich szkołach śledztwo wykazało wiele nieprawidłowości a wręcz rzeczy niedopuszczalnych. Jeśli czytasz ten tekst a jednocześnie jesteś rodzicem 6, 7 lub 8 latka proponuję baczniej obserwować swoje dziecko. Jeżeli Twoje dziecko przed pójściem do szkoły zgłasza ci ból brzucha, lub w inny sposób sygnalizuje ci chorobę, zacznij się martwić. Oto kilka z największych grzechów popełnianych w szkołach:
- brak opiekunów - nauczycieli pilnujących najmłodszych uczniów w czasie przerwy,
- krzyki i unoszenie głosu na lekcjach (nieudolna próba zdobycia szacunku przez nauczycieli - szacunek przez strach) niedopuszczalne,
- wycieczki autobusem po trzy osoby na dwóch miejscach,
- szafki dla dzieci w opłakanym stanie i niepoprawne konstrukcyjnie (nawet nauczyciele nie potrafią ich otworzyć),
- groźby stosowane przez nauczycieli wobec najmłodszych (zapytajcie swoje pociechy co ich nauczyciele mówią na lekcji lub sami posłuchajcie pod drzwiami),
Czy twoje dziecko też było wysłane do logopedy? lub psychologa? Dlaczego? skoro wielu nauczycieli szczyci się posiadaniem dyplomu logopedy. Szkoła dla sześciolatków nie powinna być szkołą przeżycia. Nauczycielu! jeśli dzieci męczą cię w szkole - zmień zawód - są inne, naprawdę.

Marian Jankowski
16:09 16-02-2016

Bardzo dobrze,ze zostało to zauważone i umieszczone na tym forum moje zdanie - nie należy naśladować świrów z lat przeszłości.
Przeszłość z lat ( stary system polityczny ) był w krotoszyńskich szkołach okrucieństwem.

Marian Jankowski
06:59 17-02-2016

Dobry temat do dyskusji ale należy zwrócić uwagę na jedno,że to forum stosuje sposoby przypisywania winę osobie umieszczającej komentarz i dlaczego - stara metoda.
Nie należy może tej sprawy szczegółowo przybliżać bo mogło by to źle wpływać na tak obecnie napiętą politykę.W krótkim streszczeniu są to sprawy polityczne i kościelne,które w sposób adekwatny są ciągle odnawiane.A wielcy krzykacze niech też się uderzą w piersi,że ciągłe odnawianie starych dziejów nie służy dobrze Polsce.

Marian Jankowski
09:06 20-02-2016

Teraźniejszość w polityce z Bolkiem.
Analizując obecnie politykę począwszy od lat 60 to już się ważyły losy komunizmu a wiara Polaków była w tym,że na rzucony komunizm musi upaść.Obalenie wówczas ( a ukazywało się czasopismu pt.Za Wolność i Lud ) a czytanie stawało się być podejrzanym.W polityce tej byli różnie osoby tzn.zagorzalce i politycy bardziej wyrozumiali.Zagorzalce były to osoby,którym komunizm oświetlał głowy i w końcu zwalił ich z nóg a bardziej wyrozumiali to co Niedziele chodzili do Kościoła posiadając również legitymacje partyjne.Komunizm nie miał szansy i trzeba było dążyć do zmiany ustroju i żeby taka zmiana mogła nastąpić to stwarzano różne podstępy,które w końcu zmieniły system na ustrój demokratyczny.
Ujawnione obecnie dowody pokazują mam w jaki sposób zmieniono ustrój - bo gdyby komunizm istniał dalej to mogłoby dziś Polski nie być.

Marian Jankowski
18:02 22-02-2016

I co dalej i z różnych medialnych wiadomości to potwierdza się mój komentarz.
Refleksja - Za Wolność i Lud Bóg Honor Ojczyzna te dwa pojęcia idą sobie w parze.Zdradziliście mnie i czy jest to celowe może też ale bardziej mścicielskie.Ojczyzny trzeba było ratować a obecna histeria podkłada kłodę pod nogę i niektórym stwarza to satysfakcje,która poniża.
Analizując wszystkie wyczyny na politykach,którzy budowali Polskę od lat zakończenia drugiej wojny światowej i dalej po roku 1989 to dziś jest nie dziwne powiedzenie ząb za ząb,oko za oko.

Odpowiedz