Najnowsze artykuły
Kuklinów. Wypadek mercedesa i ciągnika. Urwane koło Ursusa
Dzisiaj o godz. 14.30 w Kuklinowie doszło do groźnego wypadku. Mercedes wpadł w poślizg i uderzył w ciągnik. Kierowca Ursusa trafił do szpitala, gdyż uskarżał się na bóle w klatce piersiowej.
Sebastian Pośpiech
Świniarnia w Długołęce. Dwie wsie protestują
Mieszkańcy Długołęki i Starego Kobylina czują się oszukani. Nikt nie powiadomił ich o planowanej w wiosce budowie tuczarni świń. Inwestor - Maciej Duda z Kobylina - zwrócił się do Urzędu Miejskiego w Kobylinie o wydanie decyzji środowiskowej.
(emma)
Maćkowiak zrezygnował z funkcji prezesa OSP Kobylin
Andrzej Maćkowiak nie jest już prezesem Ochotniczej Straży Pożarnej w Kobylinie. Pełniącym obowiązki został wiceprezes Dariusz Rybka.
Sebastian Pośpiech
W Kobylinie zmarł Zenon Świderski
W wieku 94 lat zmarł Zenon Świderski – regionalista, działacz społeczny, inicjator założenia miejscowego muzeum i Kobylińskiego Towarzystwa Kulturalnego. 1 kwietnia spoczął na cmentarzu w Kobylinie.
(red.)
Czad w Kobylinie. Ewakuacja kamienicy
Czujnik tlenku węgla (czadu) uratował życie mieszkańców budynku wielorodzinnego na ul. Wolności w Kobylinie. Gdy usłyszeli sygnał ostrzegawczy niezwłocznie powiadomili straż pożarną.
(red.)
Kobylin. Wielki pożar sortowni
W Walentynkowy wieczór przy ul. Baszkowskiej w Kobylinie zapaliła się sterta śmieci. Na miejscu z ogniem walczylo 13 zastępów straży pożarnej.
Gracjan Jaworski
Stary Kobylin. Jakie będą dalsze losy wiatraka?
Słynny wiatrak Mikołaj, niegdyś będący powodem do dumy, niszczeje i zamienia się w ruinę. Czy czeka go smutny koniec? Czy samorząd znajdzie pomysł, by go odnowić i przywrócić do normalnego stanu?
Emanuela Czwojdzińska
Kobylin. Wycinka z głową czy wandalizm?
Czy przedwiosenna pielęgnacja drzew musi polegać na wycięciu całych koron i pozostawieniu tylko gołych pni? Wielu mieszkańców Kobylina szuka odpowiedzi na to pytanie.
(eczw)
Wypadek w Kuklinowie. Kierowca miał dużo szczęścia
O prawdziwym szczęściu może mówić kierowca forda galaxy, który zderzył się z ciężarową scanią na drodze pomiędzy Kuklinowem a Pogorzelą.
Sebastian Pośpiech
Starygród. Pożar w pałacu
W Starymgrodzie (gm. Kobylin) doszło do pożaru w pałacu. Ogień pojawił się w mieszkaniu. Lokatorzy nie ucierpieli.
Sebastian Pośpiech
Najczęściej czytane
Po artykule "Bezczelny kierowca potrącił ochroniarza Wodnika"...
Kierowca wyjeżdżający z parkingu Wodnika potrącił ochroniarza....
W środę 5 kwietnia ok. godz. 21.30 na krotoszyńskim deptaku...