Najnowsze artykuły
Zderzenia osobówki z ciągnikiem. Pojazdy w ogniu
Jedna osoba trafiła do szpitala na skutek zderzenia samochodu osobowego i ciągnika rolniczego na drodze krajowej nr 15 pomiędzy Koźminem Wielkopolskim a Wałkowem. Oba pojazdy stanęły w płomieniach.
Sebastian Pośpiech
Czy w Koźminie brakuje koszy na śmieci?
Koźminianie skarżą się na niewystarczającą ich zdaniem liczbę koszy w mieście. Tymczasem magistrat apeluje o prawidłowe wykorzystywanie tych, które są.
Paweł Krawulski
Koźmin Wlkp. Wypadek przy stacji paliw (AKTUALIZACJA)
Na ul. Krotoszyńskiej w Koźminie zderzyły się dwa samochody osobowe.
Sebastian Pośpiech
Jak w Koźminie rozbudzają miłość do sportu u uczniów?
Dyrektor Sławomir Gruchała cieszy się, iż prowadzany przez niego Gminny Ośrodek Sportu w Koźminie Wlkp. tętni życiem. Przedpołudnia odwiedzają go szkoły, później obiekty wykorzystywane są przez najczęściej przez młodych futbolistów GOS-u.
Sebastian Pośpiech
Koźmin Wlkp. Katechetka z wyrokiem
Nauczycielka religii w SP nr 3 w Koźminie uczy pomimo ciążącego na niej wyroku sądowego. Negatywnej wymowy tego faktu nie łagodzi umorzenie postępowania karnego m.in. ze względu na nieznaczną społeczną szkodliwość czynu po rozprawie z 30 maja 2017r.
Paweł Krawulski
Koźmin. Dwoje pieszych zginęło na pasach (AKTUALIZACJA)
Do wypadku doszło na 17 listopada ok. 5.45 na przejściu dla pieszych na ul. Krotoszyńskiej w pobliżu stacji paliw. Pieszych potrącił samochód ciężarowy.
(RED.)
W Borzęciczkach może dojść do tragedii
Komendant straży pożarnej w Krotoszynie Jacek Strużyński ostrzegł radnych powiatowych, że zabezpieczenia przeciwpożarowe budynku w Borzęciczkach, gdzie znajduje się specjalny ośrodek szkolno-wychowawczy, są niewystarczające.
Tekst i zdjęcie Paweł Krawulski
Marek Witek nowym radnym
50-letni koźminianin Marek Witek, handlowiec prowadzący od 1990 r. sklep obuwniczy, uzupełni skład Rady Miejskiej Koźmina Wlkp. po odejściu Jacka Zawodnego.
Paweł Krawulski
Burmistrz Bratborski kontra były radny Zawodny
Słowa Jacka Zawodnego, byłego radnego rady miejskiej, sugerujące, by radni pochylili się nad budżetem obywatelskim i projektem ścieżek rowerowych, wywołały reakcję burmistrza Koźmina Macieja Bratborskiego.
Sebastian Pośpiech
Widziałeś tę kobietę? Zadzwoń na policję
Krotoszyńscy policjanci poszukują kobietę podejrzewaną o kradzież ponad 46 tys. zł w Koźminie Wielkopolskim.
Sebastian Pośpiech
Najczęściej czytane
Po artykule "Bezczelny kierowca potrącił ochroniarza Wodnika"...
Tragedia w Darłówku. W szpitalu zmarł 14-latek z Sulmierzyc, który...
W środę 5 kwietnia ok. godz. 21.30 na krotoszyńskim deptaku...