Najnowsze artykuły
Koźmin Wlkp. Katechetka z wyrokiem
Nauczycielka religii w SP nr 3 w Koźminie uczy pomimo ciążącego na niej wyroku sądowego. Negatywnej wymowy tego faktu nie łagodzi umorzenie postępowania karnego m.in. ze względu na nieznaczną społeczną szkodliwość czynu po rozprawie z 30 maja 2017r.
Paweł Krawulski
Koźmin. Dwoje pieszych zginęło na pasach (AKTUALIZACJA)
Do wypadku doszło na 17 listopada ok. 5.45 na przejściu dla pieszych na ul. Krotoszyńskiej w pobliżu stacji paliw. Pieszych potrącił samochód ciężarowy.
(RED.)
W Borzęciczkach może dojść do tragedii
Komendant straży pożarnej w Krotoszynie Jacek Strużyński ostrzegł radnych powiatowych, że zabezpieczenia przeciwpożarowe budynku w Borzęciczkach, gdzie znajduje się specjalny ośrodek szkolno-wychowawczy, są niewystarczające.
Tekst i zdjęcie Paweł Krawulski
Marek Witek nowym radnym
50-letni koźminianin Marek Witek, handlowiec prowadzący od 1990 r. sklep obuwniczy, uzupełni skład Rady Miejskiej Koźmina Wlkp. po odejściu Jacka Zawodnego.
Paweł Krawulski
Burmistrz Bratborski kontra były radny Zawodny
Słowa Jacka Zawodnego, byłego radnego rady miejskiej, sugerujące, by radni pochylili się nad budżetem obywatelskim i projektem ścieżek rowerowych, wywołały reakcję burmistrza Koźmina Macieja Bratborskiego.
Sebastian Pośpiech
Widziałeś tę kobietę? Zadzwoń na policję
Krotoszyńscy policjanci poszukują kobietę podejrzewaną o kradzież ponad 46 tys. zł w Koźminie Wielkopolskim.
Sebastian Pośpiech
Koźmin. Śmigłowiec lotniczego pogotowia przyleciał po 60-latka z udarem
Dzisiaj o godz. 11.00 przy ul. Krotoszyńskiej w Koźminie Wlkp. wylądował helikopter medyczny. 60-letni mężczyzna, który doznał udaru mózgu został przetransportowany do szpitala w Ostrowie Wlkp.
Sebastian Pośpiech
Kierowca seata zabrany przez śmigłowiec do szpitala
10 lipca o godz. 16.10 w Czarnym Sadzie na krajowej nr 15 samochód osobowy marki Seat Ibiza z nieustalonych przyczyn wypadł z drogi i uderzył w drzewo.
Sebastian Pośpiech
Działkowicze świętowali 120-lecie w Koźminie (ZDJĘCIA)
W sobotę 1 lipca w Koźminie Wlkp. odbyły się wielkie obchody 120-lecia ruchu ogrodnictwa działkowego w Polsce. Do Grodu nad Orlą przyjechało ok. 400 gości z całego kraju.
Sebastian Pośpiech
Pożar garażu. Nie żyje starszy mężczyzna
W sobotę 24 czerwca o godz. 9.10 wybuchł pożar garażu przy jednej z posesji w Koźminie. Strażacy znaleźli w pobliskim budynku mieszkalnym 84-letniego mężczyznę. Nie udało się go uratować.
Sebastian Pośpiech
Najczęściej czytane
Po artykule "Bezczelny kierowca potrącił ochroniarza Wodnika"...
W środę 5 kwietnia ok. godz. 21.30 na krotoszyńskim deptaku...
Kierowca wyjeżdżający z parkingu Wodnika potrącił ochroniarza....