Najnowsze artykuły
Uczniowie koźmińskiej trójki w bazie lotnictwa
Z okazji Dnia Dziecka silna grupa uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 w Koźminie Wlkp. pojechała do 31. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Poznaniu, gdzie czekało na nich dużo atrakcji.
Sebastian Pośpiech
Zjazd Bliźniaków wraca do Wesołej Gromadki
Tegoroczny, piąty już zjazd bliźniaków w Krotoszynie odbędzie się w sobotę 30 czerwca. Organizatorzy postanowili wrócić do przedszkola nr 5 Wesoła Gromadka.
Sebastian Pośpiech
Polska - Senegal. Krotoszynianie kibicowali z całych sił (ZDJĘCIA)
W pierwszym meczy mistrzostw świata reprezentacja Polski niestety przegrała 1:2 z Senegalem. Mieszkańcy Krotoszyna trzymali kciuki do końca.
Sebastian Pośpiech
Kradzież gotówki na stacji paliw
W niedzielę 17 czerwca ze stacji paliw w Krotoszynie skradziono pieniądze. Złodziej wszedł za ladę i otworzył kasę.
Sebastian Pośpiech
Pacjent dotknął lekarza i trzasnął drzwiami
Mężczyzna cierpiący na tzw. jelitówkę pojechał w nocy na izbę przyjęć szpitala w Krotoszynie. Czuł się wycieńczony, poprosił o kroplówkę. Podczas rozmowy dotknął lekarza w dłoń, a na końcu zdenerwowany trzasnął drzwiami.
Sebastian Pośpiech
Kartka pocztowa z oryginalnymi podpisami Orłów Górskiego
19 czerwca Polacy zagrają z Senegalem w pierwszym meczu finałów piłkarskich Mistrzostw Świata w Rosji. Czy Orły Nawałki nawiążą do sukcesu Orłów Górskiego w 1974 roku? Dla kibiców mamy niespodziankę - pocztówkę z podpisami legendarnych zawodników!
Sebastian Pośpiech
Dni Zdun. Gwiazdami legendarny artysta i Classic
Wokalista legendarnego zespołu Genesis wystąpi w sobotę wieczorem, a w niedzielę gwiazda disco-polo Classic. Zdunowski Ośrodek Kultury zaprasza na Dni Zdun 2018!
Sebastian Pośpiech
Krotoszyn. Pożar na wysypisku śmieci (ZDJĘCIA)
Na składowisku odpadów przy ul. Ceglarskiej paliło się 45 ton odpadów wielkogabarytowych i odpadów budowlanych. Nad dużą częścią Krotoszyna unosiły się kłęby dymu.
Sebastian Pośpiech
Basen odkryty otwarty w sobotę!
Jutro, tj. w sobotę 16 czerwca o godz. 10.00, nastąpi otwarcie krotoszyńskiej pływalni przy ul. Ogrodowskiego. Start tydzień przed planowanym terminem jest możliwy, gdyż Sanepid dopuścił do użytkowania obiekt.
(pik)
Śmiertelny wypadek na torach. Ćwiczenia służb ratunkowych (FOTO)
Wypadek na przejeździe kolejowym w Krotoszynie. W bus z 9 osobami uderzyła drezyna. Dwie osoby zginęły na miejscu, a 8 (pasażerowie i kierujący drezyną) zostało rannych.
(sp)
Najczęściej czytane
Po artykule "Bezczelny kierowca potrącił ochroniarza Wodnika"...
W środę 5 kwietnia ok. godz. 21.30 na krotoszyńskim deptaku...
Kierowca wyjeżdżający z parkingu Wodnika potrącił ochroniarza....