Najnowsze artykuły
Finał Szlachetnej Paczki w Krotoszynie
Kończy się drugi dzień finału akcji Szlachetna Paczka. Dary trafią do 15 rodzin i osób potrzebujących w Krotoszynie, Kobylinie, Koźminie Wlkp., Sulmierzycach i Zdunach.
Sebastian Pośpiech
JOW-y albo śmierć - innej alternatywy nie będzie
W krotoszyńskiej restauracji Ratuszowa 30 listopada zorganizowano konferencję prasową w sprawie zmian w ordynacji wyborczej proponowanych przez PiS.
(pik)
Awantura domowa. Śmierć 34-letniego mężczyzny
W mieszkaniu w Krotoszynie dwóch mężczyzn pokłóciło się wieczorem 29 listopada. Zaczęli się szarpać i popychać. Jeden stracił przytomność. Po godzinie lekarz stwierdził jego śmierć.
Sebastian Pośpiech
Cenna lekcja o bezpieczeństwie nad wodą
Trójka członków oddziału powiatowego WOPR: Maciej Boczek, Grzegorz Majchszak i Waldemar Wronecki opowiadali najmłodszym o zasadach bezpieczeństwa na akwenach wodnych. Ratownicy przypominali zasady udzielania pierwszej pomocy.
Tekst i zdjęcia Paweł Krawulski
Kiedy spotkanie burmistrza z senatorem PiS?
Senator PiS Łukasz Mikołajczyk oczekuje od władz Krotoszyna szczegółowych odpowiedzi na pytania na temat budowy hali widowiskowej.
Paweł Krawulski
Nieoświetlone pasy. Kierowcy nie widzą pieszych!
Mieszkańcy Krotoszyna boją się o własne życie. Przez nieoświetlone przejście dla pieszych mogła zginąć matka z 4-miesięcznym dzieckiem.
Gracjan Jaworski
Wybił szybę, przeciął opony, groził oblaniem benzyną
25-letni mężczyzna niszczył samochody i elewacje budynków. Ponadto groził kobiecie, że obleje ją benzyną. Był pod wpływem narkotyków i psychotropów. Teraz jest w areszcie.
(popi)
Jubileusz firmy Ep’a.  30 lat minęło jak jeden dzień...
Przedsiębiorstwo Ep’a z Krotoszyna świętowało jubileusz 30-lecia. To firma rodzinna, która specjalizuje się obecnie w pracach rozbiórkowych.
Sebastian Pośpiech
Protestowali pod sądem w Krotoszynie (ZDJĘCIA)
Pod hasłem "3 x W" (Wolne Sądy, Wolne Wybory, Wolna Polska) w piątek wieczorem odbył się protest pod sądem w Krotoszynie.
Sebastian Pośpiech
CEPIK 2 paraliżuje wydział komunikacji
Wielkie problemy ma starostwo z nową Centralną Ewidencją Pojazdów i Kierowców (tzw. CEPIK2), która miała ukrócić „lewe” przeglądy technicznych.
(popi)
Najczęściej czytane
Po artykule "Bezczelny kierowca potrącił ochroniarza Wodnika"...
Kierowca wyjeżdżający z parkingu Wodnika potrącił ochroniarza....
W środę 5 kwietnia ok. godz. 21.30 na krotoszyńskim deptaku...