Najnowsze artykuły
Przełom w sprawie śmierci 34-letniego Piotra
W listopadzie 2017 r. w mieszkaniu przy ul. Słodowej w Krotoszynie dwóch mężczyzn, były i obecny partner młodej krotoszynianki, zaczęło się szamotać. Jeden z nich, 30-latek z Krotoszyna, zostanie oskarżony o nieumyślne spowodowanie śmierci.
Sebastian Pośpiech
Groził żonie i córce, że je zastrzeli
Znęcał się nad rodziną psychicznie. W końcu zagroził, że zabije najbliższe osoby. 55-letni mieszkaniec podkrotoszyńskiej miejscowości został aresztowany.
adm  
Nowy ordynator ginekologii - lekarz z przeszłością
W poświąteczny wtorek poznaliśmy nazwisko nowego ordynatora oddziału ginekologiczno-położniczego w krotoszyńskim szpitalu. Jest nim Andrzej Kupczak. Zastąpił Andrzeja Krzyżanowskiego, który został zastępcą ordynatora.
Sebastian Pośpiech
Tomnice. Gospodarstwo odcięte od świata
Przez ul. Wiejską w Tomnicach nie można przejechać samochodem, gdyż jest dziurawa, a po deszczu grząska i pokryta kałużami.
Sebastian Pośpiech
Pijana pielęgniarka zwolniona dyscyplinarnie
51-letnia kobieta podczas dyżuru w szpitalu przy ul. Mickiewicza była nietrzeźwa. Miała aż 2,7 promila alkoholu. Wstawiły się za nią koleżanki ze związku zawodowego, mimo to została zwolniona dyscyplinarnie.
Sebastian Pośpiech
Zabrali kluczyki pijanemu kierowcy
W niedzielę 8 kwietnia 33-letni mieszkaniec Krotoszyna próbował się wydostać z samochodu, który leżał w rowie. Ludzie, którzy chcieli mu pomóc, wyczuli od niego alkohol.
Sebastian Pośpiech
Powiedział sakramentalne tak
Krotoszynianin Sebastian Czachor zmienił stan cywilny. 7 kwietnia w kościele parafialnym pw. Andrzeja Boboli w Krotoszynie poślubił pochodzącą z Leszna Dorotę Jagodzik.
Paweł Krawulski
Show Dance na nowym (ZDJĘCIA)
W sobotę, 7 kwietnia uroczyście otwarto nową siedzibę klubu taneczne Show Dance.
Sebastian Pośpiech
Finał drugiej edycji Bitwy o Kasę!
Znamy zwycięzców, którzy zgarnęli pieniądze. 5 kwietnia odbył się finał drugiej edycji konkursu „Bitwa o kasę”, zorganizowanego przez krotoszyński Bank Spółdzielczy. Uczestnicy II etapu konkursu spotkali się w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2.
Sebastian Pośpiech
Egzamin na prawo jazdy w Krotoszynie?
Czy wkrótce można będzie zdawać egzamin na prawo jazdy w stolicy naszego powiatu? Plac manewrowy byłby na targowisku, część teoretyczna odbywałaby się w budynku dawnego internatu Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1.
Sebastian Pośpiech
Najczęściej czytane
Po artykule "Bezczelny kierowca potrącił ochroniarza Wodnika"...
W środę 5 kwietnia ok. godz. 21.30 na krotoszyńskim deptaku...
Kierowca wyjeżdżający z parkingu Wodnika potrącił ochroniarza....