Najnowsze artykuły
REKORDOWY BIEG KROTOSA
622 osób ukończyło 37 Bieg Krotosa. Zwyciężyli reprezentanci Kenii Melly Edwin w kategorii mężczyzn i Agnes Chebet wśród kobiet. Samochód skoda citigo wylosowała krotoszynianka Anna Świderska.
Sebastian Pośpiech
Skoda nagrodą główną w Biegu Krotosa!
Pobiegnij i wygraj samochód! W tym roku na Biegu Krotosa można wylosować osobową skodę city go. Taką nagrodę w loterii promocyjnej przygotowało Centrum Sportu i Rekreacji Wodnik. Czy padnie rekord frekwencyjny?
Nasi na Ulicznym Biegu Sylwestrowym
Prawie 1.500 osób przebiegło 31 grudnia w Trzebnicy dystans 10 km. Na trasie obecni byli również mieszkańcy powiatu krotoszyńskiego – m.in. kilkunastu członków klubu Krotosz i reprezentanci grupy Koźmin Biega.
Półmaratony w Kościanie i Rogoźnie zaliczone
Biegacze z Krotoszyna nie zwalniają tempa. W poprzedni weekend startowali w półmaratonach w Kościanie i Rogoźnie. Justyna Olejniczak wygrała klasyfikację kobiet w Rogozińskim Półmaratonie Przemysła II.
Justyna Olejniczak blisko podium mistrzostw Polski studentów
Krotoszynianka Justyna Olejniczak zajęła czwarte miejsce na Mistrzostwach Polski Studentów w Półmaratonie. Podczas biegu w Pile pobiła również swój rekord życiowy.
Półmaraton warszawski
Paweł Błażutycz z KS Krotosz zajął najwyższe miejsce spośród biegaczy z pow. krotoszyńskiego na X Półmaratonie Warszawskim.
(popi)
Prawdziwi ludzie z żelaza!
Grupa krotoszynian uczestniczyła 26 lipca w ENEA Poznań Triathlon. Największa impreza w ramach ogólnopolskiego cyklu ENEA Tri Tour przyciągnęła nad Maltę około 2.300 uczestników.
Złota ósemka
Dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 8 w Krotoszynie zostały mistrzyniami Wielkopolski w czwórboju lekkoatletycznym!
(popi)
Zmagania weteranów w rzutach
8 czerwca po raz trzeci z rzędu na rancho Czesława Roszczaka w Łagiewnikach odbyły się Mistrzostwa Wielkopolski w rzutach. Wzięło w nich udział 38 zawodników z całego kraju. Mimo kapryśnej pogody impreza stała na wysokim poziomie.