Najnowsze artykuły
Bieg o Zdunowskiego Kafla (ZDJĘCIA)
24 czerwca w Zdunach na starcie czwartego Biegu o Zdunowskiego Kafla stanęło 175 osób.
Sebastian Pośpiech
Po Biegu Krotosa. Jeden pobiegł źle, a za nim cała chmara
Niemal wszyscy uczestnicy tegorocznego Biegu Krotosa przebiegli o kilkaset metrów mniej niż 10 km. Odpowiedzialne za to osoby i firma różnie się tłumaczą. Czy w przyszłym roku konieczna będzie homologacja trasy?
Paweł Krawulski
Mistrzostwa weteranów okraszone rekordami kraju
3 czerwca w Łagiewnikach na ranczo weterana lekkoatletycznego Czesława Roszczaka odbyły się otwarte mistrzostwa Wielkopolski w rzutach. Padło łącznie 8 rekordów kraju.
Paweł Krawulski
Bieg Krotosa w upalnym słońcu
340 zawodników z Polski i zagranicy ukończyło w 38 edycji Biegu Krotosa. Warunki były trudne ze względu na palące słońce i wysoką temperaturę powietrza.
Sebastian Pośpiech
REKORDOWY BIEG KROTOSA
622 osób ukończyło 37 Bieg Krotosa. Zwyciężyli reprezentanci Kenii Melly Edwin w kategorii mężczyzn i Agnes Chebet wśród kobiet. Samochód skoda citigo wylosowała krotoszynianka Anna Świderska.
Sebastian Pośpiech
Skoda nagrodą główną w Biegu Krotosa!
Pobiegnij i wygraj samochód! W tym roku na Biegu Krotosa można wylosować osobową skodę city go. Taką nagrodę w loterii promocyjnej przygotowało Centrum Sportu i Rekreacji Wodnik. Czy padnie rekord frekwencyjny?
Sebastian Pośpiech
Nasi na Ulicznym Biegu Sylwestrowym
Prawie 1.500 osób przebiegło 31 grudnia w Trzebnicy dystans 10 km. Na trasie obecni byli również mieszkańcy powiatu krotoszyńskiego – m.in. kilkunastu członków klubu Krotosz i reprezentanci grupy Koźmin Biega.
Sebastian Pośpiech
Półmaratony w Kościanie i Rogoźnie zaliczone
Biegacze z Krotoszyna nie zwalniają tempa. W poprzedni weekend startowali w półmaratonach w Kościanie i Rogoźnie. Justyna Olejniczak wygrała klasyfikację kobiet w Rogozińskim Półmaratonie Przemysła II.
Sebastian Pośpiech
Justyna Olejniczak blisko podium mistrzostw Polski studentów
Krotoszynianka Justyna Olejniczak zajęła czwarte miejsce na Mistrzostwach Polski Studentów w Półmaratonie. Podczas biegu w Pile pobiła również swój rekord życiowy.
Sebastian Pośpiech
Półmaraton warszawski
Paweł Błażutycz z KS Krotosz zajął najwyższe miejsce spośród biegaczy z pow. krotoszyńskiego na X Półmaratonie Warszawskim.
(popi)
Najczęściej czytane
622 osób ukończyło 37 Bieg Krotosa. Zwyciężyli reprezentanci Kenii...
Niemal wszyscy uczestnicy tegorocznego Biegu Krotosa przebiegli o...
340 zawodników z Polski i zagranicy ukończyło w 38 edycji Biegu...