Najnowsze artykuły
Reiss Cup w Krotoszynie
2 i 3 grudnia w hali widowiskowo-sportowej w Krotoszynie trwał turniej piłkarski. Rywalizowały w nim akademie szkolące dzieci, którym patronuje legenda Lecha Poznań Piotr Reiss.
Sebastian Pośpiech
Ostrovia obnażyła słabe strony Astry
W środę, 11 października zakończyła się tegoroczna przygoda piłkarzy Astry w ramach okręgowego Pucharu Polski. Z awansu do ćwierćfinału cieszyli się zawodnicy Ostrovii 1909 Ostrów Wlkp., którzy zwyciężyli wysoko 4:1.
tekst i foto: Paweł Krawulski
Mecz rundy Astry! W Pucharze już dzisiaj zmierzą się z Ostrovią
W środę 11 października na stadionie miejskim w Krotoszynie miejscowa Astra rozegra mecz okręgowego Pucharu Polski/ Jej przeciwnikiem w 1/8 finału będzie Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.
(pik)
Astra liderem okręgówki
Zwycięstwo Astry Krotoszyn nad Zielonymi Koźminek 3:1 w 8. kolejce kaliskiej klasy okręgowej pozwoliło nie tylko dopisać krotoszyńskiej drużynie 3 oczka, ale i objąć pozycję lidera.
Tekst i zdjęcia Paweł Krawulski
Planowe zwycięstwo Astry
W drugim spotkaniu przed własną publicznością krotoszyńska Astra zdobyła komplet punktów. Tym razem wysoko pokonała w ramach IV kolejki kaliskiej klasy okręgowej team Baryczy Janków Przygodzki 4:1 (2:0).
Paweł Krawulski
Bezdyskusyjne zwycięstwo trampkarzy Astry z Ostrovią
Drużyna trampkarza starszego krotoszyńskiej Astry w spotkaniach przed własną publicznością nie zawodzi. 15 sierpnia zwyciężyła 5:3 z rówieśnikami z Ostrowa.
Astra zwycięska! Gra do końca nagrodzona
Po niezwykle emocjonującej inauguracji sezonu ligi okręgowej na własnym stadionie krotoszyńska Astra pokonała Stal Pleszew 2:0 (0:0).
Astra wygrała piłkarskie derby z Piastem Kobylin
W rozegranych w niedzielę, 30 kwietnia derbach powiatu krotoszyńskiego górą piłkarze Astry Krotoszyn. Pokonali oni Piasta Kobylin 2:1 (0:1). Tym samym zrewanżowali się za porażkę z rundy jesiennej 0:5.
Piłkarze Astry wygrali przed własną publicznością
W niedzielę 2 kwietnia w Krotoszynie piłkarze Astry odnieśli pewne zwycięstwo.
Młodzi piłkarze Astry na Gold Game we Wrocławiu
28 stycznia po raz kolejny drużyna KKS Astra Krotoszyn zagrała w turnieju Gold Game 2017 we Wrocławiu. Pod balonem na Stadionie Olimpijskim nasz dziewięcioosobowy zespół złożony z zawodników klasy sportowej ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Krotoszynie zajął 11 miejsce.