Najnowsze artykuły
Siatkarze Piasta znowu najlepsi! (ZDJĘCIA)
Zawodnicy prowadzeni przez Cezarego Grendę i Piotra Robakowskiego wygrali turniej ćwierćfinałowy Mistrzostw Polski w siatkówce młodzików.
Sebastian Pośpiech
Siatkarski turniej z okazji rocznicy wyzwolenia
Turniej siatkarski oldbojów z okazji rocznicy wyzwolenia Krotoszyna spod okupacji niemieckiej wygrała drużyna z Bydgoszczy. W sobotnich zmaganiach w hali widowiskowo-sportowej uczestniczyło 9 drużyn.
(popi)
Drugi Memoriał im. Szczepaniaka za nami (DUŻO ZDJĘĆ)
Szkolna sala w ósemce, gdzie śp. Andrzej Szczepaniak trenował wiele pokoleń siatkarzy, w sobotę 6 stycznia przepełniona była niesamowicie wzniosłą atmosferą. Zawodnicy grali a w tym niewielkim obiekcie unosił się duch "Szczepana".
Sebastian Pośpiech
Zapraszamy na II Memoriał Andrzeja Szczepaniaka
W sobotę 6 stycznia w Szkole Podstawowej nr 8 w Krotoszynie odbędzie się II Memoriał im. Andrzeja Szczepaniaka. Byli podopieczni, koledzy z boiska i rodzina wspominają zasłużonego i wybitnego trenera siatkówki.
Sebastian Pośpiech
Rusza Krotoszyńska Liga Siatkówki!
Krotoszyńskie Towarzystwo Piłki Siatkowej zaprasza do udziału w XVI już edycji Krotoszyńskiej Ligi Siatkówki.
Sebastian Pośpiech
Słowenia jest niewygodnym zespołem, nie popełniają zbyt wielu błędów
Łukasz Kaczmarek, 23-letni atakujący reprezentacji Polski siatkarzy, opowiada o wygranym meczu z Estonią i środowym spotkaniu barażowym ze Słowenią na Mistrzostwach Europy. Transmisja w Polsacie o godz. 20.30.
Sebastian Pośpiech
Kaczmarek daje Polakom energię na boisku!
Łukasz Kaczmarek w wygranym przez Polskę meczu z Estonią 3:0 w ponad dwóch setach pokazał skuteczną grę w ataku, stabilną zagrywkę i dobre ustawienie w obronie. - Mega cieszymy się z tego zwycięstwa - powiedział.
Sebastian Pośpiech
Porażka z Serbią niczego nie przekreśla. Jedziemy dalej!
Łukasz Kaczmarek, 23-letni atakujący reprezentacji Polski w siatkówce, jest optymistycznie nastawiony przed dwoma kolejnymi meczami na Mistrzostwach Europy.
Sebastian Pośpiech
Trzymajcie kciuki za mnie i reprezentację – mówi Łukasz Kaczmarek przed ME
Łukasz Kaczmarek z Krotoszyna, atakujący Cuprum Lubin, znalazł się w kadrze na siatkarskie mistrzostwa Europy w Polsce (24 sierpnia do 3 września). Sebastian Pośpiech rozmawia z 23-letnim siatkarzem.
Sebastian Pośpiech
Łukasz Kaczmarek wystąpi na Mistrzostwach Europy!
Trener Ferdinando de Giorgi powołał Łukasza Kaczmarka z Krotoszyna na Eurovolley Poland 2017. Mistrzostwa Europy odbędą się w naszym kraju w dniach 24 sierpnia - 3 września. - Cóż mogę powiedzieć, jestem mega szczęśliwy! - stwierdził w rozmowie z Rzeczą.
Sebastian Pośpiech
Najczęściej czytane
Krotoszynianin Łukasz Kaczmarek został powołany do reprezentacji...
Łukasz Kaczmarek z Krotoszyna został powołany do kadry Polski w...
Łukasz Karpiewski, siatkarz z Krotoszyna, zagrał swój ostatni sezon...