Najnowsze artykuły
Autobus po 18.00 wycofany. Mieszkaniec zbulwersowany
Z początkiem marca krotoszyński Miejski Zakład Komunikacji zawiesił ostatni kurs autobusu z Krotoszyna do Rozdrażewa. Prezes spółki transportowej uzasadnia to faktem, że autobusem jeździły dwie osoby, a czasami ani jedna.
(popi)
Henryków. Auto wjechało do rowu
25-letnia rozdrażewianka kierująca autem osobowym kia rio 9 marca o 7.20 wpadła w trakcie wyprzedzania w poślizg, straciła panowanie nad pojazdem i wjechała do rowu.
Sebastian Pośpiech
Rozdrażew. W mieszkaniu znaleźli zwłoki mężczyzny
W mieszkaniu na Rynku w Rozdrażewie znaleziono ciało 39-latka. Mężczyzna od kilku dni nie dawał oznak życia.
Sebastian Pośpiech
Grębowianie dla piesków
W Szkole Filialnej w Grębowie (gm. Rozdrażew) zorganizowano zbiórkę karmy dla zwierząt.
(red.)
Wypadek w Wolenicach. Motocykl zderzył się z motorowerem (ZDJĘCIA)
Ok. godz. 7.00 na drodze krajowej w Wolenicach doszło do wypadku z udziałem dwóch jednośladów. Rano jest słaba widoczność z powodu gęstej mgły.
Sebastian Pośpiech
Rozdrażew. Wielkanoc nadchodzi
9 kwietnia w sali wiejskiej odbyło się spotkanie integracyjne kół gospodyń z całej gminy, zainicjowane przez miejscowe Stowarzyszenie Kobiet Wiejskich.
(red.)
Dąbrowa. Prywatna firma chce dołożyć do remontu drogi
Właściciel firmy z Dąbrowy zamierza dołożyć pieniądze do remontu drogi. Szkopuł w tym, że gmina Rozdrażew nie ujęła inwestycji w budżecie. Wybrała przebudowę innej ulicy i czeka na informację, czy dostanie na nią dofinansowanie.
Sebastian Pośpiech
Groźny wypadek na drodze Krotoszyn - Rozdrażew
W wypadku w Henrykowie (gm. Rozdrażew) zostały ranne cztery osoby. Poszkodowanych zabrano do szpitali w Krotoszynie i Jarocinie.
Sebastian Pośpiech
Wójt Wilkowyj w Rozdrażewie
29 listopada w sali wiejskiej w Rozdrażewie odbyło się niezwykłe spotkanie z populnarnym aktorem Cezarym Żakiem. Znanym wszystkim jako Wójt Wilkowyj z serialu Ranczo, który na zaproszenie dyrektor biblioteki Alicji Banaszek odwiedził mieszkańców Rozdrażewa.
Liliana Trawińska
Mało kasy poszło na inwestycje
Radni gminy Rozdrażew podczas ostatniej sesji (16 września) przyjęli informację o realizacji budżetu za I półrocze 2016 r. Niskie wykonanie planu wydatków inwestycyjnych (5, 3 proc.) podyktowane jest tym, że większość przedsięwzięć gmina wykonana i rozliczy w drugim półroczu.
Sławek Pałasz
Najczęściej czytane
Po artykule "Bezczelny kierowca potrącił ochroniarza Wodnika"...
W środę 5 kwietnia ok. godz. 21.30 na krotoszyńskim deptaku...
Kierowca wyjeżdżający z parkingu Wodnika potrącił ochroniarza....