Najnowsze artykuły
Astra zwycięska! Gra do końca nagrodzona
Po niezwykle emocjonującej inauguracji sezonu ligi okręgowej na własnym stadionie krotoszyńska Astra pokonała Stal Pleszew 2:0 (0:0).
Tekst i zdjęcia Paweł Krawulski
Łukasz Kaczmarek wystąpi na Mistrzostwach Europy!
Trener Ferdinando de Giorgi powołał Łukasza Kaczmarka z Krotoszyna na Eurovolley Poland 2017. Mistrzostwa Europy odbędą się w naszym kraju w dniach 24 sierpnia - 3 września. - Cóż mogę powiedzieć, jestem mega szczęśliwy! - stwierdził w rozmowie z Rzeczą.
Sebastian Pośpiech
Wyjątkowe zmagania atletów. Czas na finał LOGinLAB!
Na krotoszyńskim Rynku ruszyły finałowe konkurencje trzydniowych zawodów w crossficie.
Sukcesy Andrzeja Migaja w Norwegii
Andrzej Migaj z Sulmierzyc odniósł sukces na zawodach brazylijskiego jiu-jitsu w Norwegii.
Bieg o Zdunowskiego Kafla (ZDJĘCIA)
24 czerwca w Zdunach na starcie czwartego Biegu o Zdunowskiego Kafla stanęło 175 osób.
Wysokie zwycięstwo Asterki
Aż 10 bramek zaaplikowali piłkarze Astry Krotoszyn drużynie Szczytu Szczytniki.
Paweł Krawulski
Po Biegu Krotosa. Jeden pobiegł źle, a za nim cała chmara
Niemal wszyscy uczestnicy tegorocznego Biegu Krotosa przebiegli o kilkaset metrów mniej niż 10 km. Odpowiedzialne za to osoby i firma różnie się tłumaczą. Czy w przyszłym roku konieczna będzie homologacja trasy?
Mistrzostwa weteranów okraszone rekordami kraju
3 czerwca w Łagiewnikach na ranczo weterana lekkoatletycznego Czesława Roszczaka odbyły się otwarte mistrzostwa Wielkopolski w rzutach. Padło łącznie 8 rekordów kraju.
Siatkarski turniej w Koźminie
Zapraszamy wszystkich sympatyków siatkówki w sobotę, 3 czerwca do hali sportowej ZSP w Koźminie Wlkp. na turniej o Puchar Burmistrza.
Bieg Krotosa w upalnym słońcu
340 zawodników z Polski i zagranicy ukończyło w 38 edycji Biegu Krotosa. Warunki były trudne ze względu na palące słońce i wysoką temperaturę powietrza.