Druga edycja Krotoszyn Basket Show za nami (ZDJĘCIA)
W sobotę 9 grudnia w hali widowiskowo-sportowej w Krotoszynie odbył się koszykarski event.
Sebastian Pośpiech
Medalowy plon karateków Nippona
19 medali zdobyli karatecy ASW Nippon Krotoszyn w Lesznie na turnieju mikołajkowym.
(red.)
Reiss Cup w Krotoszynie
2 i 3 grudnia w hali widowiskowo-sportowej w Krotoszynie trwał turniej piłkarski. Rywalizowały w nim akademie szkolące dzieci, którym patronuje legenda Lecha Poznań Piotr Reiss.
Trójka pokazała moc w strzelectwie
Tegoroczne mistrzostwa OHP w strzelaniu, rozegrane 16 listopada, padły łupem zgranej drużyny Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Krotoszynie.
Tekst i zdjęcie Paweł Krawulski
Worek medali dla klubu taekwon-do
Zawodnicy klubu sportowego Halla-San w Krotoszynie znakomicie spisali się na zawodach w Zduńskiej Woli.
(seb)
Podnoszenie umiejętności i walka fair play
Trener Marek Konieczny od 2004 r. szkoli młodych adeptów sumo. Uczy oprócz techniki i rywalizacji uniwersalnych zasad zachowania w sporcie.
Tekst i zdjęcia Paweł Krawulski
Wygrał morderczy bieg na 100 km
Piotr Stachyra, 34-latek, związany przez 6 lat z Krotoszynem, wygrał Supermaton Calisia. Trasę o długości 100 km pokonał w niecałe 7 godz. 16 min., zostając mistrzem Polski. W przyszłym roku pojedzie na MŚ.
Krotoszynianie na maratonie w Wenecji
Grupa biegaczy KS Krotosz wystartowała w maratonie w Wenecji.
Mistrzostwa Wielkopolski w karate (ZDJĘCIA)
W sobotę, 4 listopada w hali widowiskowo-sportowej odbyły się bardzo emocjonujące zawody. Karatecy zaprezentowali wysokie umiejętności techniczne, zaangażowanie i wolę walki