RSS Kategoria: Sport

10 medali Nippona w turnieju w Pleszewie
Nie zwalniają tempa zawodnicy Akademii Sportów Walki Nippon z Krotoszyna. Tym razem świetnie spisali się na piątej edycji Central Poland Open w Karate WKF w Pleszewie.
Sebastian Pośpiech
Łukasz Kaczmarek w ZAKSIE!
Krotoszynianin Łukasz Kaczmarek, reprezentant Polski w siatkówce, został nowym atakującym ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. Miał wiele ofert także z klubów lig zagranicznych.
Sebastian Pośpiech
LKS Ceramik trzeci w Polsce (ZDJĘCIA)
W niedzielę zakończyła się rywalizacja kadetów podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w zapasach w stylu wolnym w Krotoszynie.
(red.)
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży. Zapaśnicy przejęli Krotoszyn (ZDJĘCIA)
W sobotę, 19 maja w hali widowiskowo-sportowej w Krotoszynie rozpoczęła się rywalizacja zapaśników w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.
tekst (pik), foto; P. Krawulski i S. Pośpiech
Piłkarki z Krotoszyna na 12. miejscu w Polsce
Dwunaste miejsce zajęły dziewczęta z UKS Akademii Talentów i Polonu Krotoszyn na ogólnopolskim turnieju piłkarskim Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku.
Sebastian Pośpiech
Pokonali lidera z Opatówka
Dużą niespodziankę sprawili piłkarze Astry. Na swoim boisku pokonali lidera kaliskiej klasy okręgowej KS Opatówek, który jest faworytem do awansu do IV ligi.
Tekst i zdjęcia Paweł Krawulski
Krotoszynianie na Wings for Life. Justyna Olejniczak na drugim miejscu! (ZDJĘCIA)
W Poznaniu w polskiej edycji biegu "Wings for Life Run" uczestniczyli również mieszkańcy Krotoszyna i okolic. To była mocna ekipa! Krotoszynianka Justyna Olejniczak ukończyła bieg jako druga kobieta!
Sebastian Pośpiech
Derby powiatu dla Piasta Kobylin
Po meczu pełnym podtekstów lepsi okazali się futboliści Piasta. Wygrali na stadionie miejskim w Krotoszynie z Astrą 2:0.
(pik)
Siatkarze Piasta znowu najlepsi! (ZDJĘCIA)
Zawodnicy prowadzeni przez Cezarego Grendę i Piotra Robakowskiego wygrali turniej ćwierćfinałowy Mistrzostw Polski w siatkówce młodzików.
Sebastian Pośpiech
Siatkarski turniej z okazji rocznicy wyzwolenia
Turniej siatkarski oldbojów z okazji rocznicy wyzwolenia Krotoszyna spod okupacji niemieckiej wygrała drużyna z Bydgoszczy. W sobotnich zmaganiach w hali widowiskowo-sportowej uczestniczyło 9 drużyn.
(popi)