RSS Kategoria: Sport

Worek medali dla klubu taekwon-do
Zawodnicy klubu sportowego Halla-San w Krotoszynie znakomicie spisali się na zawodach w Zduńskiej Woli.
(seb)
Podnoszenie umiejętności i walka fair play
Trener Marek Konieczny od 2004 r. szkoli młodych adeptów sumo. Uczy oprócz techniki i rywalizacji uniwersalnych zasad zachowania w sporcie.
Tekst i zdjęcia Paweł Krawulski
Wygrał morderczy bieg na 100 km
Piotr Stachyra, 34-latek, związany przez 6 lat z Krotoszynem, wygrał Supermaton Calisia. Trasę o długości 100 km pokonał w niecałe 7 godz. 16 min., zostając mistrzem Polski. W przyszłym roku pojedzie na MŚ.
Sebastian Pośpiech
Krotoszynianie na maratonie w Wenecji
Grupa biegaczy KS Krotosz wystartowała w maratonie w Wenecji.
Mistrzostwa Wielkopolski w karate (ZDJĘCIA)
W sobotę, 4 listopada w hali widowiskowo-sportowej odbyły się bardzo emocjonujące zawody. Karatecy zaprezentowali wysokie umiejętności techniczne, zaangażowanie i wolę walki
Trening z naszym kadrowiczem Łukaszem Kaczmarkiem
Reprezentant Polski w siatkówce Łukasz Kaczmarek uczestniczył w treningu w hali widowiskowo-sportowej w Krotoszynie.
Ostrovia obnażyła słabe strony Astry
W środę, 11 października zakończyła się tegoroczna przygoda piłkarzy Astry w ramach okręgowego Pucharu Polski. Z awansu do ćwierćfinału cieszyli się zawodnicy Ostrovii 1909 Ostrów Wlkp., którzy zwyciężyli wysoko 4:1.
tekst i foto: Paweł Krawulski
Mecz rundy Astry! W Pucharze już dzisiaj zmierzą się z Ostrovią
W środę 11 października na stadionie miejskim w Krotoszynie miejscowa Astra rozegra mecz okręgowego Pucharu Polski/ Jej przeciwnikiem w 1/8 finału będzie Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.
(pik)
Młodzicy Ceramika najlepszą drużyną
Młodzicy krotoszyńskiego Ceramika okazali się najlepszą drużyną i słusznie zbierali gratulacje za triumf w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Regionu.