Najnowsze artykuły
Sukcesy Andrzeja Migaja w Norwegii
Andrzej Migaj z Sulmierzyc odniósł sukces na zawodach brazylijskiego jiu-jitsu w Norwegii.
Sebastian Pośpiech
Krotoszyn. Puchar Polski w Sumo
Puchar Polski w Sumo w Krotoszynie, który odbył się 26 lutego w hali sportowo-widowiskowej zapadnie na długo w pamięci krotoszyńskich kibiców i nie tylko.
(pik)
Jesteśmy jedną wielką rodziną
Wykorzystując zimowe ferie, LKS Ceramik zorganizował w Krotoszynie w dniach 27-31 stycznia obóz dla 45 zawodników z klubu i jego filii.
Paweł Krawulski
Bezdyskusyjny triumf Ceramika w mistrzostwach Wielkopolski
Przy pełnych trybunach i w otoczeniu znakomitych gości z prezesem Wielkopolskiego Związku Zapaśniczego Lechem Paulińskim i wiceprezesem Polskiego Związku Zapaśniczego Agatą Mikulską na czele, odbyły się Mistrzostwa Wielkopolski w zapasach.
(pik)
Bracia Radosław i Robert Baranowie jadą na olimpiadę!
Bracia Radosław Baran (kat. 97 kg) i Robert Baran (kat. 125 kg) jadą na igrzyska olimpijskie do Rio de Janeiro! Zapaśnicy z Krotoszyna walczący w stylu wolnym wywalczyli bilety na najważniejszy turniej dla sportowców po ciężkich bojach na matach w Serbii i Mongolii.
Sebastian Pośpiech
Złoto i brąz braci Baranów na turnieju w Bułgarii
Krotoszynianin Radosław Baran (97 kg) wygrał, a jego młodszy brat Robert (125 kg) zajął trzecie miejsce na silnie obsadzonym turnieju w zapasach w stylu wolnym w Bułgarii.
(seb)
Zrzucili się na wyjazd sumoki
Sebastian Alcer, sumoka z UKS Samson Kobylin, dzięki wsparciu finansowym samorządowców pojedzie na Tajwan na mistrzostwa świata juniorów.
Sławek Pałasz
Karate na wysokim poziomie
Udane starty zaliczyli w minionym roku karatecy krotoszyńskiego Krotosza. Jak podkreśla prezes klubu Włodzimierz Figaj krotoszyńska grupa karateków zrzeszona w federacji JKA rozwija się bardzo prężnie i co roku promuje aktywnie Krotoszyn na arenach całej Polski i Europy.
Marcin Szyndrowski
Efektowne zwycięstwo Dominika
5 października w Stargardzie Szczecińskim odbyła się IV Gala MMA (mieszane sztuki walki) - Arena Berserkerów. Wystąpił na niej podopieczny KS Pretorian z Koźmina - Dominik Chmiel.
Marcin Szyndrowski
Mistrzyni Świata z Kobylina
W dniach 2-5 października w Sao Paulo (Brazylia) odbywały się Mistrzostwa Świata w kickboxingu. Bardzo dobrze spisała się w nich 24-letnia kobylinianka - Róża Gumienna, która po zaciętych walkach zdobyła tytuł mistrzowski.
Marcin Szyndrowski
Najczęściej czytane
Bracia Radosław Baran (kat. 97 kg) i Robert Baran (kat. 125 kg)...
Wykorzystując zimowe ferie, LKS Ceramik zorganizował w Krotoszynie...
Przy pełnych trybunach i w otoczeniu znakomitych gości z prezesem...