Najnowsze artykuły
Najmłodsi poznali tajniki zapasów
Druga edycja treningu z mistrzami, która odbyła się 16 grudnia, okazała się wielkim sukcesem organizacyjnym i sportowym.
Paweł Krawulski
KIBICE Z KROTOSZYNA WSPIERALI W RIO BRACI OLIMPIJCZYKÓW
Zapaśnicy w stylu wolnym z Krotoszyna Radosław Baran (kat. 97 kg) i Robert Baran (125 kg) podczas swoich walk na trybunach Areny Carioca w Rio de Janeiro byli gorąco dopingowani przez członków Klubu Kibica Ceramika Krotoszyn.
Sebastian Pośpiech
RADOSŁAW BARAN ROZPOCZYNA TURNIEJ W RIO
Czetag Goziumow (Azerbejdżan) będzie o 13.46 rywalem Radka Barana w eliminacjach zapaśniczego turnieju na igrzyskach w Rio w kat. 97 kg. Azer jest dwukrotnym medalistą Igrzysk Olimpijskich.
Sebastian Pośpiech
Robert Baran w sobotę w Rio zaczyna walkę o medal
- Rywal jest w zasięgu, ale nie chcę niczego obiecywać – powiedział po losowaniu przed sobotnią walką w 1/8 finału na Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro Robert Baran, zapaśnik z Krotoszyna.
Sebastian Pośpiech
Radek i Robert Baran łapią świeżość przed walkami w Rio
Krotoszyńscy olimpijczycy, bracia Radosław i Robert Baran, powoli szykują się do najważniejszych walk w swoim życiu. Jako pierwszy na matę w Rio de Janeiro w sobotę 20 sierpnia wyjdzie Robert (kat. 125 kg). Nasi zapaśnicy walczący w stylu wolnym mają jeden trening dziennie. Przez pierwsze cztery dni pobytu w Brazylii ćwiczyli głównie… na plaży.
Sebastian Pośpiech
Kibice pożegnali olimpijczyków na krotoszyńskim Rynku (ZDJĘCIA)
8 sierpnia na Rynku w Krotoszynie z kibicami spotkali się Radosław Baran i Robert Baran. Obaj we wtorek 9 sierpnia po złożonym ślubowaniu w Warszawie polecą na igrzyska do Rio de Janeiro.
Sebastian Pośpiech
Ogólnopolski Turniej Zapaśniczy z olimpijczykami Radkiem i Robertem Baranami
14 maja w hali widowiskowo-sportowej w Krotoszynie odbył się Ogólnopolski Turniej w Zapasach Młodziczek i Młodzików w stylu wolnym. Walczyło 180 zawodników z 31 klubów. Gośćmi honorowymi byli nasi olimpijczycy bracia Radosław i Robert Baranowie.
Sebastian Pośpiech
Filipczak i Baran wywalczyli złoto w Pucharze Polski
W I Pucharze Polski Seniorów w Białogardzie w zapasach w stylu wolnym (12-14 lutego) LKS Ceramik Krotoszyn zdobył dwa złote medale. W najcięższej kategorii, 125 kg, wygrał Robert Baran, a Mateusz Filipczak był najlepszy w kat. do 97 kg.
Sebastian Pośpiech
Baranowie wrócą z Baku z medalami europejskich igrzysk?
Robert Baran, zapaśnik Ceramika Krotoszyn, wylatuje na igrzyska europejskie do Baku. W kadrze Polski znalazł się także jego starszy brat Radosław, również krotoszynianin, walczący w barwach Grunwaldu Poznań.
Sebastian Pośpiech
Zapaśniczy turniej dla uczniów
9 i 10 maja w sali sportowej Centrum Sportu i Rekreacji w Krotoszynie rozgrywano Ogólnopolski Turniej Uczniowskich Klubów Sportowych w zapasach w stylu wolnym. Bardzo dobrze spisali się reprezentanci cieszkowskiej Olimpii i krotoszyńskiego Ceramika.
Marcin Szyndrowski
Najczęściej czytane
Zapaśnicy w stylu wolnym z Krotoszyna Radosław Baran (kat. 97 kg) i...
- Rywal jest w zasięgu, ale nie chcę niczego obiecywać – powiedział...
8 sierpnia na Rynku w Krotoszynie z kibicami spotkali się Radosław...