Marian Jankowski

Avatar_missing_big

Użytkownik nie dodał opisu.

Komentarze napisane przez tego użytkownika
Społeczna zmora i czy powiat krotoszyński jest obarczony synonimami takiego zjawiska.Według różnych zachowań człowieka to wynika,że zmora jest obecna,która może popychać człowieka do różnych czynów.Zmora może być czy jest wmawiana przez nieuczciwe osoby i w taki sposób można stać się podwładnym danej osobie.Być podwładnym osobie nieuczciwej to jest to katorga,która prowadzi do złych czynów.
Na koniec to wynika,że ktoś to wszystko piętnuje.Sprawy te są bolesne i nie można tego pomijać a trzeba o takich sprawach pisać na tym forum.Pisząc to wbija się jakiś klin i kto tym klinem operuje i jaką ma z tego korzyść - wbijanie klina to jedynie przyjemność. Pozdrawiam
Tak ta sprawa tego Marketu Dino stała się napięta,że najlepiej jakby Administracja z tego Marketu zrobiła sobie parking samochodowy dla swojej świty - byłby wilk syty i koza cała.
Można by było dodać taką sprawę,która też jest drażniąca. Markety Dino Polska w Krotoszynie tworzą dziwne zachowanie wobec klienta i wynika,że jest to narzucane.Przyczyna jest zróżnicowana co może stanowić,że może być jeszcze bardziej nie ludzko.Przyczyna takiego zjawiska jest jakby wzięta z kapelusza i tworzy się z igły widły co wymagałoby wyjaśnienia lub wyłączenia takiego Market z handlu - klienta cierpliwość nie jest na wagę.
Proponowane przez mnie zmiany w SPZOZ. Pisałem zaraz po wyborach a żeby unormować te instytucje bo są widoczne argumenty.które nie są przyjazne dla zdrowia.Jakby sprawa ruszyła z miejsca ale wszelkie wątki,które drażnią nadal istnieją - kruk krukowi oka nie wydziobie.
Protesty policyjne a L4 i stają się drastyczną czy może uciążliwą sytuacją w Polsce. Dlaczego Policja stosuje takie wybryki gdzie już 20% Policji na L4 i można to różnie interpretować.Policja w rozumieniu prawa stała się uciążliwa dla społeczeństwa..Przyglądając się pracy Policji to powodem zwolnień L4 mogą być wyrzuty sumienia i to może kwalifikować się a żeby otrzymać L4.i jedynym sposobem wyjścia z tej obsesji jest uwolnić nieco zło a dobro samoistnie się ułoży. Z mojego przykładu to jest nagminny zwyczaj zmuszania do zła i żeby to zło opanować potrzeba odpowiedniej koncentracji na sobą.Szczególnym takim złem są polskie drogi gdzie nigdy nie wiadomo to się przydarzy - nagminne wmuszania zła to wróg samego siebie.
W Krotoszynie mieszkam od roku 1975 co daje zrozumieć co do komentarza wyżej. Będąc przy tym temacie to może warto by było dodać pewne sprawy.PKS w Krotoszynie w którym też pracowałem to miał nocleg w Pogorzeli.Pewnego takiego dnia pojechałem z innymi kierowcami autobusem do restauracji na kolacje a swój autobus zostawiłem na Rynku i jak wróciliśmy to w moim autobusie otwarto boczną szybę i zabrano pudełko z drobnymi pieniędzmi. Następna sprawa i też na noclegu w Pogorzeli jeden z kierowców dał sobie porządnie w tyte a był to kierowca ze Sulmierzyc.Następnego dnia podjął kurs do Krotoszyna a następnie do Milicza i w Cieszkowie jazdę zakończył bo został zatrzymany przez Policje i prawo jazdy mu zabrane.Nie byłem wówczas na tym noclegu.Ten kierowca ze Sulmierzyc został przeniesiony na stanowisko konduktora.Po otrzymaniu prawo jazdy i w czasie konfliktu z pasażerami na dworcu PKS w Ostrowie Wlkp.dostał zawał i zmarł. Pisząc by dalej o Pogorzeli to krew zaczyna się burzyć i lepiej niech tak zostanie jak obecnie w komentarzach.
Miasto Pogorzela znam od dziecka.Przed podziałem administracyjnym należała do powiatu krotoszyńskiego.Do Pogorzeli było bliżej jak do miasta swojej gminy które należało do powiatu gostyńskiego. Miasto Pogorzela co do mnie i najbliższej rodziny kojarzy się ze złem,Które to zło do dziś daje się we znaki.Nie będę przytaczał dowodów bo to może nie pomagać a tylko nasilać swoje wyczyny bo obecne czasy wykorzystują zło dla swojej rozrywki.Jak było dawniej a jak obecnie to Pogorzela na pewno się zmieniła ale czy to zło dobrym daje się zwyciężyć -wątpliwe.
Te pożary takie jakby kogoś głębić lub coś podpowiadać jak i również z podkładu szatana.W rzeczywistości jest tego jakaś przyczyna jak i ten czy w Smoszewie.Działanie szatana może być ( a na to wskazuje ) celowo sytuowane a żeby udowodnić jakoś prawdę opartą na tchórzostwie - daj Boże rozum na wszystkich szczeblach bo tchórzostwo to pogarda. Tak by ta sprawa się przedstawiała - co dalej to najlepiej uważać na siebie bo nigdy nie wiadomo co się wokół nas dzieje.
Ładne zdjęcie i żeby tak wszystkie krotoszynianki wyglądały.Uroda też lubi być dowcipna i można uważać,że tak nie jest - bo dowcipy urzędowe to zgryzota.