Marian Jankowski

Avatar_missing_big

Użytkownik nie dodał opisu.

Komentarze napisane przez tego użytkownika
Przeglądając różne zdjęcia to wynika,że kryje się jakieś tchórzostwo,które jest zjawiskiem wmawianym.Może to oznaczać,że przyczyna powstałego pożaru jest podkładana.
Przemawia to za pewną mordęga kierowcy z PKS w Krotoszynie a,który sam sobie taką mordęgę stworzył. Jak istniał PKS to taki sobie kierowca a zawsze stawiał autobus Jelcz na D.A koło barierki blisko przystanku komunikacji miejskiej.Jak była linia Krotoszyn do Kalisza i odwrotnie to narobił w Kaliszu na D.A dużego nieporządku i na gorącym uczynku został przyłapany.Był wówczas członkiem partii. Pewnego dnia na nogi został postawiony cały zarząd partii zakładu i miejski.Okazało się,że tego kierowce pozbawiono członkostwa partyjnego. Pracował nadal w PKS jeszcze przez długi czas i w końcu stwierdził,że podjął prace we Francji.
Uzasadnienie - dlaczego lekarzom należałoby obniżyć pensje.Według pewnych obserwacji ( a sam doznałem takiego cierpienia ),że w medycynie stosuje się szlifowanie osoby chorej w szpitalu jak i w przychodniach.Takie szlifowanie daje zysk opiece zdrowotnej ale i niekiedy pogłębia chorobą.
Na koniec - protest policyjny w Krotoszynie jak i w innych miastach i czy Policji należą się podwyżki.Jest to ciężki orzech do zgryzienia a najlepszym sposobem byłoby obniżyć lekarskie pensje a zyskiem podwyższyć pensje Policji.Jak i również Policja powinna ( jak w akcji protestacyjnej ) na co dzień więcej udzielać pouczeń a mandaty wlepiać z konieczności.Obecnie każda osoba boi się Policji - tak nie powinno być.
Ukierunkowanie sprawy - czy Krotoszyn jako miasto powiatowe stosuje tzw.wykluczanie społeczne a pewne dowody wskazują,że coś takiego się wyobraża.Jest takie ukryte działanie,które poniża.Prowadzone obserwacje przez różne ograny jak Policja,Ochrona Mienia itp i nie mając konkretnych dowodów stosuje się wykluczanie społeczne. A piszę na ten temat bo można zauważyć jak się przebywa w pomieszczeniu publicznym czy społecznym jak markety,dworce PKP dworce autobusowe i inne to w ukryty sposób można zrozumieć,że dziękują za opuszczenie takiego obiektu. Mocno to wskazuje,że ma to związek z wykluczaniem społecznym i moim zdaniem to lepiej puknąć się w głowę - jak czynić takie sposoby.
W Krotoszynie zapachów z Kobylina aż było nadto - widocznie z wonią przesadzili.
A jaki komentarz - przyglądając się zdjęciom to jakieś to wszystko nie takie.Msza święta a tym bardzie odpust to myśli powinny być skierowane ku Bogu.Jak widać,że tak nie jest bo bardziej myśl się o kimś źle.Takie myśli w społeczeństwie czynią jeszcze większe zło.Można by zadać pytanie z skąd powstają złe myśli - Bóg zła nie czyni a czynione zło jest nieuchwytne bo za krzyżem się chowa.
Należałoby dodać a jak można zauważyć,że Markety w Krotoszynie stosują przymus w kupowaniu towaru.Jesteś dobrym klientem jeżeli załadujesz pełny duży kosz a jeszcze bardziej lepszym jak dwa kosze - pewna rada a żeby mieszkańcy Krotoszyna lekko schudli - pieniądze przeznaczone na zakupy przekazali do Banku.
Według mojej oceny Markety w Krotoszynie stosują taktykę pozorowania to znaczy ( gdzie nie ma stałej ochrony lub bramek ),że każdy może być podejrzany.Jest faktem,że należy być uczciwym klientem ale w marketach jak Dino i innych jesteś klientem ostatniej kategorii - mimo,że jesteś uczciwym. 0
Napisanie komentarza było blokowane.Polska - Kolumbia 0 do 3 i 4 K jak stwierdził komentator.Oglądając mecze Mundial 2018 w Rosji to można zauważyć taką jakby nie przyjaźń Taka nie przyjaźń jest wynikła z układów politycznych i daje to zrozumieć,że Mundial 2018 w Rosji stał się nie łaskawy dla polskiej drużyny piłkarskiej. Mecz Niemcy - Szwecja a główny Sędzia to Polak i czerwona kartka dla Niemca i w końcu i tak Niemcy wygrały - ten układ też mógł mieć odpowiedni podkład.