Marian Jankowski

Avatar_missing_big

Użytkownik nie dodał opisu.

Komentarze napisane przez tego użytkownika
Można by dodać ( bo to takie urzędowe ) na temat parkowania samochodu przez internet.Parkując przez internet to jakaś grupa osób niedouczonych czy może przeuczonych ( można odnieść wrażenie ) wytyka palcami - ten taki nie wykupił biletu za za parkowanie.
Ze zdjęcia wynika,że to piece złomowe i wynikła jest obsesja wstydu. Mam piec CO wykonany w Biadkach 7 lat temu i można palić niemal wszystko i jest sterowany.Najlepiej rozpalić samoczynnie do temperatury 40 stopni a następnie zamknąć na szczelnie i włączyć przedmuchy najlepiej co 2 minuty na czas ( jest zależne ) np.na 10 sekund i więcej Węgiel kupuje w Różopolu,który dobrze się pali. 9 9
Jesteś Tadeuszku i świrowanie w internecie wynika ze jest twoją pasją.Takie kryteria są wynikłe z zacofanych myśli i na przyszłość pomyśl co piszesz.W obecnych czasach to jest modne,że jest się dziadem stać się chce Panem.Być Panem i taka osoba nie stwarza kłopotów - tak więc Tadeusz stań się wreszcie Panem - ale nie na czyiś krzywdzie.
Rokiem Powstania Wielkopolskiego to takie zaborcze.- usiłujący uzyskać dla siebie jak najwięcej lub chcący podporządkować sobie kogoś lub innych. Zaborczy ma bardzo szerokie pojęcie w tym i w polityce.
Jak pisze Pani Agnieszka,że to premedytacja.W Krotoszynie mieszkam od roku 1975 i pracując w PKS do czasu przejścia na emeryturę.Co można stwierdzić na temat premedytacji to Krotoszyn to taka nieprzyjemna igraszka,której wyplenienie staje się trudne -Krotoszyn duchowo powinien się bardzie odnowić.
Niechaj świeci i cieszy ludzkie oko.
Na koniec tych rozważań to należy zrozumieć,że nasuwa się szereg myśli,które kierują się w stronę Kościoła.Dobrze bo tak by należałoby to zrozumieć ale w rzeczywistości to myśli się przemieniają i stawiają Kościół pod pewnym wezwaniem.Można by zadać pytanie czy Kościół chwyta się brzytwy i coś w tym jest bo surowość staje się dokuczliwa. Może nieco wspomnień na podstawie Kościoła mojej parafii,którym jest Fara w Krotoszynie.To konfesjonał gdzie stosuje się taktykę grzechu śmiertelnego bez drastycznego powodu jak i taktykę 7 czy 10 przykazań i to zwala z nóg a nie pomaga.A przyjmując Komunie św.to się stwierdza,że łykasz - rozsądnym należy być zawsze.
Może dodam.że ten komentarz napisany wyżej tak się ustawił i coś prawdy się oferuje.Takie oferowanie jest nieprzyjemne i poniża.Napisałem na pewnych zbliżonych faktach.które przybliżają i są złożone.Przedstawienie tych faktów jest właściwie nie możliwe i jest to podległe Kościołowi jak i innemu środowisku. Święta i po świętach a różne sprawy się panoszą i stwarzają obraz nieprzemyślanej złości,która może ukrywać fakty przemocy. Moim zdaniem iść przed siebie i nie oglądać się do tyłu.
Można zauważyć ( choć od dawna to w oko wpadało ),Lutogniewa Orszał Trzech Króli taki jakby kolejowy.Kolejowy to jakby coś powstałego złego w kimś,które przysporzyło zło.Nie ma to nic wspólnego z wypadkami kolejowymi.Kolejowe zło jest wykorzystywane do stwarzania jeszcze większego zła i przez kogoś to zło zostało zrealizowane a obecnie szczyci się swoja flegmatyczną powinnością. Dla kogoś ten komentarz może przysporzyć kłopot lub może zostać wyśmiany - porównując inne Orszaki Trzech Króli to ten w Lutogniewie coś kryje wygórowanego,które uraża.
Temat urzędowy to może skomentuje uczestników telewizyjnego odcinka Koła Fortuny.Dziś o 16,30 widowisko takie trochę nie bardzo bo jeden z uczestników grał jakby na wiwat.Lekarz psychiatra występujący w widowisku Koła Fortuny i tak kręcił,że nic nie wygrał - czy to może humoreska - czy może bardziej śmiechu warte.