Marian Jankowski

Avatar_missing_big

Użytkownik nie dodał opisu.

Komentarze napisane przez tego użytkownika
Lepiej by było jak radni poddali by się operacji plastycznej.Zwracam na to uwagę dlatego,że w Krotoszynie zauważono wymuszanie operacji plastycznych - to i może by radni z tego skorzystali.Dało by to zrozumienie,ze operacje plastyczne to nie są dobrym pomysłem a żeby kogoś ośmieszyć a bardziej gorsze poniżyć.
Panie Jan Chrobaty Sprawa w prokuraturze w Krotoszynie i wydaje mi się a żeby dla dobra życia społecznego i rodzinno - zawodowego to pewne sprawy urzędowe Kobylina powinny być zbadane gdzieś od lat 50 po dzień dzisiejszy. Wynikłe różne takie single,które utrudniały życie jakby miały miejsce w Kobylinie.Ta przyczyna jest mi nie znana ale z różnych wersji społecznych z lat przeszłych kierowały się te sprawy w stronę Kobylina - sprawy urzędowe.
Można było podglądać z kamery internetowe na Rynku dziś dnia 2018.09.15 Według mnie i wszelkich znaków na ziemi i niebie to wychodzi,że te pokazy zapalają spalają i się panoszą.Rozkręcić te sprawę jest ryzykiem ale często na ten temat zjawiska można w mediach przeczytać.Wynika również,że jest to zawiła sprawa i wywodzi się ze środowiska społecznego itd.
Według mnie tępi się stare zwyczaje a żeby je naśladować. Za starego systemu politycznego radio a później telewizor były również wykorzystywane do śledzenia użytkownika.W obecnych czasach a opartych na różnym podglądzie wynika,że wizja oparta na falach przekazujący dany program w radiu,telewizorze czy na monitorze jest podobna.Takie fale radiowe czy telewizyjne mogą stać się odbiorem co może stanowić,że użytkownik,który np.słucha radia ogląda telewizje lub ma przez sobą monitor komputera - wynika,że jest śledzony.Tak by wynikało z pewnych zauważonych argumentów.
Jak dziś godz.w granicach 14.00 skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną na ul.raszkowskiej.Jedna przyległych ulic i jest czerwone światło do jazdy na wprost lub w lewo i na pasie skrętu w prawo.Zapala się zielona strzałka a żeby jechać w prawo a na wprost lub w lewo nadal czerwone Totalna głupota kierowcy bo gdy zapaliła się zielona strzałka a żeby jechać w prawo to ten nierozsądny kierowca mając nadal czerwone światło do jazdy na wprost lub w lewo wjeżdża na czerwonym świetle i jadąc w lewo. Przejechał przez skrzyżowanie bez żadnych komplikacji i być może czekał na jelenia,że stojąc za nim samochodem pojadę też na czerwonym świetle.
Katolicyzm i polityka obecnie trudne do odróżnienia.W obecnych czasach jest bardzo łatwo dać się wrobić w niepożądane zło.Katolicyzm nie toleruje zła,polityka zachowuje się a żeby było zło i dobro.Markety i inne sklepy dają zrozumieć a żeby narzucone zło tolerować bo przynosi to satysfakcje.Narzucanie zła i może lepiej zrobić porządek z tą chwiejną zgryzotą a nawet z hołotą,która szczyci się tym,że może kogoś wrobić - bo narzucone zło daje zaszczyt.Wejść do Marketu czy innego sklepu to narzucone zło jest wpojone w umysł obsługi a nawet dają zrozumieć danemu klientowi,że jest się osobą niepożądaną.
Moim zdaniem PSL to taki trochę Rozbójnik Rumcajs co już premier Morawiecki zwracał na to uwagę - dziecinnym tez czasami warto być.
Prawdopodobnie chodzi o jakieś urzędnicze sprawy.które wykazywały niezadowolenie w podejmowaniu decyzji.
Moi zdaniem co chciał to zrobił i więcej nie potrzeba. Można odnieś wrażenie,że w Poznaniu źle myślą o jakimś polityku z Krotoszyna ale o kim to trudno jest ustalić.Może Rzecz - krotoszyńska by te sprawę rozgryzła.
Wynika,że może to być podobna sytuacja, która mnie spotkała.Opisywałem te sprawę na tym forum gdzieś dwa miesiące temu. Przypomnę a jadąc ulicą kobylińską w kierunku miasta i zbliżają się do ul.magazynowej i nagle ( stojący na skrzyżowaniu znak Stop ) postanowił wjechać na drogę główną.Wjechał i się zatrzymał i z mojej strony były dwie możliwości ( po prawej stronie na ul.kobylińskiej stał ciągnik, który oczekiwał na wjazd w ul.magazynową ) ominąć lub hamować.Można przypuszczać, że ten czarny samochód, który wjechał już na główną drogę,że postanowię go ominąć.Podjąłem decyzje o hamowaniu i gdyby się nie cofnął w ostatniej chwili to bym w ten czarny samochód uderzył.A gdybym podjął decyzje o ominięciu to mogło by być różnie.