Marian Jankowski

Avatar_missing_big

Użytkownik nie dodał opisu.

Komentarze napisane przez tego użytkownika
A może by taki komentarz. Powstanie Solidarności w PKS w Krotoszynie a założycielem był kierowca śp.Mieczysław Krawczyk z Koźmina.Takie posiedzenie miało miejsce w szkole przy ul.ostrowskiej na którym sam byłem.Postawiono Krzyż na stole i był obecny Dyrektor PKS z Ostrowa Wlkp.Nie było.żadnego oporu ze strony Dyrekcji i tak powstał NSZZ.Gdy zaczęły ważyć się losy PKS w Krotoszynie to Dyrektor przez Radę Pracowniczą został upokorzony a mieli się do tego przyczynić dwaj pracownicy Stacji Obsługi z Kobylina i Lutogniewa,którzy mieli głosować przeciwko i Dyrektor został odwołany.To upokorzenie spowodowało chorobę i w końcu itd.Członkowie Rady Pracowniczej i głosy Krotoszyna zmieniły,że PKS w Krotoszynie zaczął bardziej kuleć i w końcu likwidacja.Członek tej rady z Lutogniewa wyemigrował ( jak mówią mieszkańcy ) bezpowrotnie do USA lub Kanady. Do rzeczy - katechetka być może miała prawo korzystania z większego przywileju i zlekceważone doprowadziło do konfliktu.
A dziś jadąc samochodem w godz.południowych ul.kobylińską w stronę ul.Mickiewicza i zbliżając do skrzyżowania z ulicą magazynową w Krotoszynie.Jadę samochodem ul.kobylińska i zbliżając się do ul magazynowej to stojący samochód osobowy i oczekujący na włączenie się do ruchu nagle postanowił się włączyć.Trzeba było hamować a nie doszło do kolizji bo zdążył się cofnąć.Dziwne czy bezczelność bo jedno i drugie w Krotoszynie ma cel nagminny - tak jest wynikłe z zachowania się niektórych kierowców na ulicach Krotoszyna.
Szpitalne żarty czy może zniewagi.Nowy ordynator będzie zobowiązany naprawić wszelkie niedoskonałości,które nękają społeczeństwo.
Zmiana stanowiska i jakby myśli zaczęły się porządkować.- dziwne to.
Ach te drogi - próba umieszczenia komentarza.
Jest to tak złożony temat krotoszyńskiej opieki zdrowotnej,że jak się pomyśli to aż łzy zaczynają się zbierać - o co chodzi.Obecnie ( a i już od dłuższego czasu ) to najbardziej jest drażniąca dziedzina urologiczna i wynika,że to jakaś fujarka,która nie ma otworów i tych otworów się w nieprzyzwoity sposób szuka usiłując udowodnić społeczną fałszywkę. Tak należałoby podsumować zaistniałą sytuacje.
Napisanie komentarza aż się prosi.Myślałem,że trzeba będzie wzywać serwis komputerowy po wtorkowej aktualizacji - trzeba było zresetować komputer do ustawień początkowych. Do rzeczy i wynika,że są to skutki fałszywości w społeczności medycznej - gdy się coś czyni żeby komuś zaszkodzić to trzeba się dobrze zastanowić.
Tak się to ułożyło,że na temat Leszna można by było dużo napisać.Podłożem takiej sprawy to uzbeckie wspomnienia i powiązania z tego wynikłe.Pod restrykcja Leszna to byłem od roku grudzień 1968 ( przez blisko 3 lata ) ) kiedy to zacząłem prace w PKS w Gostyniu,który był podległy w Lesznie. Leszczyńska retoryka z lat mojej pracy i jest to niezależne z mojego powodu mogła mieć duży wpływ na dalsze losy mojej pracy w tym i w Krotoszynie.
Co dalej w polityce ( komentarz wymuszany ) ano to,że od niedawnego czasu można odnieś wrażenie,ze Polacy to cześć ostoi Węgier a jest to wynikłe z osłonięciu pomnika katastrofy smoleńskiej w Budapeszcie. Polityka figuralna może tworzyć polityczne ostoje,które zmieniają sposób myślenia i stać się częścią obcego państwa - być a nie być i lepsze co polskie to w Polsce.
Moda na sukces a było blisko 6400 odcinków i ciąg dalszy.Polityczny podgląd i to nie złe numery i jaki jest scenariusz.Armata stoi i daje zrozumieć Polaku gdzie byłeś przed drugą wojną światową a no chowałem głowę w piasek.Polaku bałeś się ale czego - polityki,która zjadła Polskę a dziś stajesz się orężem.Oręż daje otuchy do boju i armata znika to cóż ale i stare jest jare Bez starego oręża - polityka bije na alarm Polaku zachowaj wzajemność.