Karol Miłosz

Avatar_missing_big

Użytkownik nie dodał opisu.

Komentarze napisane przez tego użytkownika
Dzisiaj w gazecie Zycie Krotoszyna podano, że Walne Zgromadzenie Spółdzielni Inwalidów Jutrzenka podjęło uchwale o likwidacji spółdzielni i opisało działalność rady i zarządów. Po analizie tego tekstu nasuwa się pytanie w obronie tych biednych inwalidów czy nie powinien się tymi osobami zainteresować prokurator bo działanie tych ludzi to przestępstwo niegospodarności i stanowi czyn zabroniony. Myślę że działanie to było celowe aby osiągnąć przez te osoby zysk. Na forum Pan Burmistrz Krotoszyna odciął się od tematu, inne instytucje też nie widzą problemu to kto powinien się tym zainteresować i pomóc ludziom którzy sami nie potrafią z racji choroby reagować? Obudźcie się ludzie !!!!!! Pan Redaktor Rzeczy Krotoszyna swojego czasu pisał na temat Jutrzenki a teraz waszej gazety już ten temat nie interesuje? Litości!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Panie Marianie jak się ma Pana wpis do tematu Jutrzenki?. Co interesują chorych pracowników Spółdzielni Jutrzenka Pana ciekawostki? Czy redaktorów gazety zainteresuje ten temat? prosimy o pomoc!!!!!!!!
proszę poczytać informacje zawartą na tej stronie:http://www.solidarnosc.kalisz.pl/index.php?str=12&id=2264. Miało być tak cudownie a tu dalej dzieje sie tragicznie. Pierwsze zwolnienia ludzi, nie ma pracy i co na to Pani Gierdalska - członek zarządu?, Pan Gierdalski - przewodniczący Solidarnosci?, Pan Rutkowski- Przewodniczący Rady Nadzorczej? do czego doprowadziliście. Proszę gazetę o zainteresowanie się tym tematem.