Tomasz Szczescinski

Avatar_missing_big

Użytkownik nie dodał opisu.

Komentarze napisane przez tego użytkownika
Uczeń VII klasy - poprawianie roku. Nie zaliczone 7 lektur. Uwaga: podaje rozwiązanie sprawy - patologia i lenistwo. Można sie rozejśc, afera zazegnana.
Zofia Jamka. Słodki Jezu, kto głosuje na tego czlowieka. Mojej babci smialo moge powierzyc ugotowanie pierogow - ale nie zarzadzanie miastem.
Wydaje mi sie, że Bog tak chciał. Czekam na opinie Pana Mariana Kowalskiego.
Kolejny przykład jak to socjalizm tworzy i walczy z problemami nie znanymi w innych systemach. Dlaczego miasta inwestyuje pieniadze mieszkancow czy to w "artystów" wystepujacych na Wiec Wiecach czy tez "artystów" grajacych Disco Polo. Jesli jest zainteresowanie danym gatunkiem, to komus sie bedzie oplacalo zorganizowac biletowana impreze i tyle - niech wolny rynek zwerifikuje potrzeby. Precz z lapami od publicznych pieniedzy na Boysow jak i na Przybszowa.
- Powiedz mi, po co jest ten mis? - Właśnie, po co? - Otóż to. Nikt nie wie po co i nie musisz się obawiać, że ktoś zapyta. Wiesz co robi ten miś? On odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa To jest Miś na skalę naszych możliwości. Ty wiesz co my robimy tym misiem? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie - mówimy - to jest nasze, przez nas wykonane, i to nie jest nasze ostatnie słowo! I nikt nie ma prawa się przyczepić, bo to jest miś społeczny, w oparciu o sześć instytucji, który sobie zgnije, do jesieni na świeżym powietrzu. I co się wtedy zrobi? - Protokół zniszczenia. - Zapamiętaj: Prawdziwe pieniądze zarabia się na drogich, słomianych inwestycjach.