Zamknij
REKLAMA

ROZDRAŻEW. Odszkodowanie dla szkoły podstawowej

15:51, 07.10.2019 | Z.L
Skomentuj
REKLAMA

Podczas sesji rozdrażewskiej Rady Gminy 27 września podjęto decyzję o przyznaniu szkole podstawowej pieniędzy na naprawę zniszczeń powstałych na skutek lipcowej ulewy.

- W nocy z 29 na 30 lipca przeszła nawałnica, na skutek której z budynku szkoły odpadło kilka dachówek. Doszło również do zalania klatki schodowej – mówi nam dyrektor szkoły Krzysztof Broda.
Na ścianach podstawówki powstały zacieki na ścianach. Dyrektor zapewnia jednak, że pomimo usterek placówka może funkcjonować w normalnych warunkach. Informuje, że do zniszczeń doszło w starej części szkoły, na poziomie poddasza, która nie jest używana przez nauczycieli i uczniów.
- Sprawę zgłosiliśmy do gminy. Za otrzymane odszkodowanie w wysokości 5 tys. zł będziemy naprawiać zniszczenia - podsumowuje K. Broda. Aktualnie szkoła zaczyna poszukiwania wykonawcy, który zajmie się naprawą usterek. Chodzi o m.in. o pomalowanie ścian wewnątrz zalanej klatki schodowej. - Uszkodzenie dachówek naprawiliśmy od razu, więc nie było ryzyka, że pojawią się kolejne zacieki - mówi dyrektor.

(Z.L)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz