Zamknij
REKLAMA

Na ul. Benickiej pod autem zapadła się droga. Peugeot zawisł na podwoziu

13:11, 19.12.2019 | Sebastian Pośpiech
REKLAMA
Skomentuj

Chwile grozy przeżyła kobieta, której auto na ul. Benickiej w Krotoszynie w trakcie zawracania wpadło w dziurę. Peugeot 308 zawisł na podwoziu.

Zdarzenie miało miejsce 18 grudnia o godz. 17.00 w pobliżu sklepu warzywnego i dawnej pijalni piwa. 

Chciałam dojechać do domu a jak skręciłam koło McDonalds'a, to zauważyłam objazd i zamkniętą drogę. W połowie ulicy chciałam zawrócić i jednym kołem zjechałam za krawężnik. Wtedy nagle auto osiadło na krawężniku a koło znalazło się w dziurze w pustce - opowiada kierująca. 

Przestraszona kobieta wysiadła ze swojego peugeota 308, aby zobaczyć co się stało. Gdy podświetliła telefonem, zobaczyła że dziura sięga daleko pod ulicę. 
Zadzwoniła po policję. Gdy radiowóz przyjechał, to zablokował przejazd dla innych pojazdów.

Powiadomiliśmy Powiatowy Zarząd Dróg w Krotoszynie. Ok. godz. 18.00 pracownicy tej instytucji zabezpieczyli miejsce zdarzenia i zobowiązali się do zasypania wyrwy - mówi Piotr Szczepaniak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie.


Jak mówi kierująca samochodem, zanim przyjechali pracownicy PZD, podeszli do niej robotnicy, którzy naprawiali sieć kanalizacyjną na skrzyżowaniu Benickiej i Masłowskiego. Podnieśli samochód lewarkiem i podłożyli belkę. To umożliwiło jej wyjazd tyłem. Auto nie miało widocznych uszkodzeń. Bezpośrednio po tej sytuacji kobieta nie miała żadnych roszczeń.

Sporządzono notatkę ze zdarzenia, więc w każdej chwili ma prawo dochodzić swoich ewentualnych roszczeń odszkodowawczych - wyjaśnia Piotr Szczepaniak.

 

(Sebastian Pośpiech)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© rzeczkrotoszynska.pl | Prawa zastrzeżone