Zamknij
REKLAMA

ROZDRAŻEW. Czy w tym miejscu może dojść do tragedii?

19:51, 28.06.2020 | Z.L
Skomentuj
REKLAMA

Na zniszczony murek oporowy na skrzyżowaniu ul. Kościuszki z Pleszewską w Rozdrażewie zwrócił uwagę Henryk Jankowski, radny powiatowy.

Zdaniem Jankowskiego mur został zniszczony najprawdopodobniej przez przejeżdżąjący tamtędy samochód ciężarowy. – Obecnie, po pogłębieniu rowu i z powodu zarośniętych krawędzi drogi, skrzyżowanie stało się bardzo niebezpieczne dla kierowców – stwierdził 24 czerwca na sesji prosząc o interwencję. Zwrócił się do władz powiatu , aby dokończyły roboty na wspomnianym rozwidleniu dróg i utwardziły nawierzchnię.

Rajca zastanawiał się również, czy gwarancja w przypadku tej inwestycji jest nadal aktualna. – Odwiedziłem to miejsce już po zniszczeniu murku i wydaje mi się, że w ogóle nie było tam wykonanych fundamentów – stwierdził Jankowski.

Odpowiedzi udzielił mu Krzysztof Jelinowski, dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Krotoszynie. – W ramach remontu masą na gorąco mostek zostanie naprawiony – mówił. Jeśli chodzi zaś o niedokończony remont, zaznaczył, że opóźnienia wynikają ze względu na pandemię koronawirusa.

(Z.L)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA