Zamknij
REKLAMA

Bójka przy placu zabaw na Parcelkach. 18-latek z zakrwawioną twarzą

11:16, 01.08.2020 | S.P
Skomentuj
REKLAMA

W ubiegłą środę wieczorem w pobliżu placu zabaw przy ul. Krotoskiego w Krotoszynie (os. Parcelki) do jednej grupy nastolatków przyjechała druga. Doszło do rękoczynów.

 

– Grupa młodzieży zebrała się w okolicy placu zabaw. Stali przy samochodzie. Do tych osób w pewnej chwili podjechała druga grupa. Doszło do wymiany zdań i szarpaniny – mówi Piotr Szczepaniak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji.

W wyniku zajścia poszkodowany został 18-latek z Krotoszyna. Odniósł obrażenia głowy.

Jeden ze świadków wezwał pogotowie. Na miejsce przyjechał zespół ratownictwa medycznego z Kobylina. 18-latek był przytomny, towarzyszyli mu świadkowie zdarzenia. Po opatrzeniu ran i zbadaniu ratownicy przewieźli młodego mężczyznę do szpitala w Krotoszynie na dalszą diagnostykę.

Powiadomili policję, ponieważ podejrzewali, że doszło do pobicia.

Przed przyjazdem patrolu policji na miejsce część młodzieży “zmyła się”. Pozostali zostali wylegitymowani przez policjantów i poproszeni, by następnego dnia przyjść na komendę i  opowiedzieć o przebiegu zajścia.

- Młodzież twierdziła, że nie pamięta szczegółów. I to zarówno osoba pokrzywdzona, jak i świadkowie. Utrzymywali, że nie mają pojęcia, o co poszło. Nie powiedzieli także, jak wyglądało zajście – informuje Piotr Szczepaniak, rzecznik krotoszyńskiej komendy.

Stróże prawa prowadzą postępowanie mające na celu ustalenie przebiegu i szczegółów zdarzenia.

(S.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

xyzxyz

0 0

to rozum nietrzyma porzadku? 19:35, 01.08.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Claudia KleinClaudia Klein

0 0

Witam, Nazywam się Claudia Klein, jestem pożyczkodawcą, a także doradcą finansowym.

Czy pilnie potrzebujesz wsparcia finansowego? Potrzebujesz pożyczki na różne cele? jeśli tak, radzę skontaktować się z moją firmą przez | [email protected] | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | i masz pożyczkę na swoim koncie w ciągu 24 godzin, ponieważ świadczymy doskonałe usługi pożyczkowe na całym świecie.

Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe (pożyczka osobista, pożyczka biznesowa i wiele innych), oferujemy pożyczki zarówno długoterminowe, jak i krótkoterminowe, a także możesz pożyczyć do 15 mln euro. Moja firma pomoże Ci osiągnąć różnorodne cele dzięki szerokiej gamie produktów pożyczkowych.

Wiemy, że uzyskanie legalnej pożyczki zawsze było ogromnym problemem Dla osób, które mają problem finansowy i potrzebują jego rozwiązania, wiele osób ma trudności z otrzymaniem pożyczki pod zastaw kapitału w swoich lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych ze względu na duże zainteresowanie stopa procentowa, niewystarczające zabezpieczenia, wskaźnik zadłużenia do dochodów, niska ocena kredytowa lub inne przyczyny.

Koniec z czekaniem i stresującymi wizytami w banku. Nasza usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - możesz otrzymać pożyczkę i sfinalizować swoje transakcje zawsze i wszędzie, gdzie tego potrzebujesz.

Świadczymy 24-godzinne usługi pożyczkowe światowej klasy. W przypadku pytań / pytań? - Wyślij e-mail do | [email protected] | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | & Odbierz natychmiastową odpowiedź.

Twoja rodzina, przyjaciele i koledzy nie muszą wiedzieć, że masz mało gotówki, po prostu napisz do nas, a otrzymasz pożyczkę..

Twoja wolność finansowa jest w Twoich rękach! 15:20, 04.08.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA