Zamknij
REKLAMA

KOBYLIN. Zaginął 15-letni Igor. Jego rodzina czeka na informacje

13:36, 19.11.2020 | Z.L
Skomentuj
REKLAMA

Chłopak mieszkający w Smolicach z domu wyszedł z domu 12 listopada. Jego rodzina martwi się z powodu braku kontaktu z nim, zwłaszcza że jest emocjonalnie niestabilny. 

Igor Stróżyk to nastolatek o wzroście ok. 185 cm. Chłopak ma krótkie, czarnej włosy i piwne oczy. Jest szczupłej budowy ciała, nie ma znaków szczególnych – taki rysopis przedstawia rodzina zaginionego. Gdy wyszedł z domu, był ubrany w czarną kurtkę z kapturem, dżinsy tego samego koloru i białe sportowe buty marki Nike. Przy sobie miał czarną nerkę.


Igor wyszedł z domu rano 12 listopada, nie pozostawiając żadnej wiadomości, dokąd się wybiera. Po dwóch dniach napisał SMS-a do swojego taty, w którym poinformował go, że wieczorem wróci do domu. Tak się jednak nie stało. Od tego czasu nie odezwał się do rodziców i znajomych.


– Bliscy bardzo się martwią, gdyż Igor zaprzestał brać ważne lekarstwa, jest niestabilny emocjonalnie. Miał myśli samobójcze – ostrzega strona zajmująca się poszukiwaniem zaginionych „Gdziekolwiek jesteś”.


Rodzina Igora apeluje, aby w przypadku, jeśli ktoś go widział lub wie, gdzie może przebywać, niezwłocznie zawiadomić o tym policję. Życie lub zdrowie chłopaka może być zagrożone.
 

(Z.L)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

andrzejandrzej

0 0

czy juz cos wiadomo cz sie znalazł 10:04, 20.11.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz