Zamknij

Głupota i skandal! Gruz wyrzucony pod lasem

18:05, 24.01.2021 | Sebastian Pośpiech
Skomentuj
REKLAMA

Niestety, taki widok, jak na zdjęciu, dotyczy naszego terenu. Krotoszyn od 4 miesięcy nie ma punktu selektywnej zbiórki odpadów. Wykorzystują to w sposób perfidny niektórzy mieszkańcy miasta.

“Przesyłam zdjęcia wykonane tuż przy lesie, wjazd od ul. Wiewiórowskiego. To boczne wejście na teren działek” – napisała do nas pani Małgorzata.

Fotografia przedstawia duży stos gruzu. Ktoś zatem pozbył się problemu w perfidny sposób. Zrobił to prawdopodobnie pod osłoną nocy.

Jak słusznie zauważyła krotoszynianka, wyrzucenie odpadu pobudowlanego jest skutkiem zamknięcia składowiska przy ul. Ceglarskiej, choć – dodajmy – i wcześniej zdarzały się takie karygodne przypadki. 

Do PSZOK-u mieszkańcy wywozili nie tylko gruz, ale i stare meble, lodówki czy opony. W październiku jednak zostali pozbawieni tej możliwości.

Do dziś nie wiadomo, kiedy zostanie uruchomiony nowe wysypisko. Kaliska firma EKO nie ma jeszcze niezbędnych pozwoleń na PSZOK przy ul. Transportowej.

(Sebastian Pośpiech)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

krotoszynianinkrotoszynianin

4 2

Po co wozić do lasu jak w Urzędzie miejskim jest duże podwórze, jeśli tam zaczniemy wysypywać takie odpady , to być może się ktoś obudzi. 07:46, 25.01.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Mój NickMój Nick

1 2

Ludzie odpowiedzialni za to, że w Krotoszynie nie ma punktu odbioru odpadów powinni teraz własnoręcznie pozbierać te i tym podobne śmieci.
Głupota i skandal to również to, że przy obecnych stawkach za odbiór odpadów w Krotoszynie brakuje PSZOK. 09:33, 25.01.2021


REKLAMA
0%