Zamknij

ZDUNY. Na siłownie i place zabaw trochę poczekają

15:40, 26.01.2021 | S.P
Skomentuj foto ARCHIWUM RAZEM DLA KONARZEWA
REKLAMA

Nie wybrano wykonawcy kompleksów rekreacyjnych w Zdunach i Konarzewie. Firmy, które odpowiedziały na ogłoszenie ofertowe, zażądały zbyt wiele pieniędzy.

31 grudnia gmina Zduny opublikowała w internecie zapytanie ofertowe w sprawie robót  budowlanych. Chodzi o zadanie “Budowa infrastruktury rekreacyjno-sportowej w miejscowościach Zduny i Konarzew”.

Podzielono je na dwie części. Pierwsza dotyczy Konarzewa. Obejmuje infrastrukturę wraz z siłownią zewnętrzną, zestawem zręcznościowym, stołami do gry w szachy i ping-ponga.

Druga to siłownia zewnętrzna i plac zabaw w Zdunach. Zadanie obejmuje wykonanie nawierzchni, budowę ogrodzenia oraz montaż elementów rekreacyjnych i ogrodzenia terenu.

Swoje oferty złożyły firmy: Active Line z Lublina, Fit Kids z Trzęsowic, Fit Park z Torunia, proponując ceny od 133 do 143 tys. zł.

Burmistrz unieważnił postępowanie, na zadanie miał bowiem nieco mniej niż 30 tys. euro. W lakonicznym uzasadnieniu czytamy: “Cena oferty najkorzystniejszej nie mieści się w kwocie, jaką zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia”.

W tej sytuacji włodarz gminy ponowi postępowanie.

(S.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

RedenkoRedenko

1 0

Na nowy wóz dla strażaków dać a nie na jakieś bezsensowne siłownię komu to potrzebne chudy ty już nie masz na co kasy wydawać wóz jest bardziej potrzebny. Te gówna będą tylko stać na co komu 16:26, 30.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%