Zamknij
REKLAMA

Nocny wypadek w Kobiernie. Kierowca osóbowki trafił do szpitala

19:15, 16.05.2021 | S.P
Skomentuj foto JRG PSP Krotoszyn
REKLAMA

W piątek 14 maja roku na drodze gminne pomiędzy Kobiernem a Dąbrową doszło do zdarzenia drogowego. Kierowca samochodu osobowego zjechał z drogi i uderzył w drzewo.

Wypadek wydarzył się o godz. 3.25. Dyżurny Operacyjny Powiatu do zdarzenia skierował dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Krotoszynie.

- W wyniku przeprowadzonego rozpoznania Kierujący Działaniem Ratowniczym ustalił, że doszło do zdarzenia drogowego z udziałem jednego samochodu osobowego.  W pojeździe znajdował się przytomny kierowca z widocznymi obrażeniami ciała - informuje Tomasz Patryas, rzecznik krotoszyńskiej straży pożarnej.  

Strażacy zabezpieczyli i oświetlili miejsca zdarzenia. Udzielili także pierwszej pomocy osobie poszkodowanej. Po przybyciu na miejsce Zespołu Ratownictwa Medycznego osobę poszkodowaną przekazano personelowi medycznemu, który na podstawie przeprowadzonych badań zdecydował o przewiezieniu mężczyzny do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego.

W rozbitym pojeździe strażacy odłączyli akumulator oraz przeszukali pobliski teren upewniając się, że pojazdem podróżowała jedna osoba.

(S.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

sensen

1 0

to jest droga powiatowa 08:38, 17.05.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%