Zamknij
REKLAMA

Zielsko na rondzie przy Stawnej i Wiśniowej zostało wycięte

14:43, 20.06.2021 | S.P
Skomentuj
REKLAMA

Informujemy zainteresowanych Czytelników, że krotoszyńskie rondo Sybiraków nareszcie wygląda estetycznie. Wystarczyło wyciąć nadmiernie rozrośniętą trawę.

Dwa tygodnie temu pisaliśmy, że chwasty i trawa obficie porosły centralną część ronda przy ul. Stawnej i Wiśniowej. Brak troski o jego wygląd zwrócił uwagę krotoszynian. To oni zgłosili nam sprawę.

Nasz dziennikarz skontaktował się wtedy z dyrektorem Powiatowego Zarządu Dróg. Krzysztof Jelinowski obiecał nam, że do połowy czerwca prace pielęgnacyjne na tym,  jak i na innych rondach w Krotoszynie, za które PZD odpowiada, zostaną wykonane.

Sprawdziliśmy. Tym razem dyr. Jelinowski dotrzymał słowa, choć lepiej byłoby, gdyby zrobił to bez przypomnień ze strony osób trzecich.

(S.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

StrzepanStrzepan

2 0

Skrzyżowanie ulic Mickiewicza - Kobylińskiej - Targowej, żywopłot (ciekawe jaki był cel i kto do tego dopuścił) na ponad metr. Przemieszczając się na tym skrzyżowaniu nic nie widać.
Naprawdę dziwne że tam jest tak mało wypadków. 21:05, 20.06.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

PreorderPreorder

0 0

A zalepione (w myśl starej zasady: trochę piasku i smoły) dziury na ulicy Zacisze, topią się w obecnych temperaturach ... 00:48, 21.06.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%