Zamknij
REKLAMA

Dni Karpia w duchu regionalnych tradycji

17:04, 14.09.2021 | Z.L
Skomentuj
REKLAMA

4 września w Dolinie Baryczy rozpoczęła się tegoroczna edycja Dni Karpia. W  programie m.in. zwiedzanie ciekawych miejsc i atrakcje kulinarne.

 

Zaplanowano m.in. zawody wędkarskie. Z Milicza po raz kolejny przyjedzie Kreatywny Obiekt Multifunkcyjny. Będzie zapraszał gości do obejrzenia okolicznych atrakcji, takich jak muzeum bombek.

Uczestnicy święta będą mogli zwiedzić Dolinę Baryczy. Program turystyczny obejmuje wycieczki piesze i rowerowe. Na liście atrakcji znalazło się zwiedzanie wspomnianego już muzeum bombek. Wycieczki kończą się posiłkami złożonymi z regionalnych przysmaków.  

Dni Karpia potrwają aż do 11 listopada. Osoby zainteresowane mogą za 65 zł nabyć bilet, który obejmuje wejście do muzeum z audioprzewodnikiem, regionalny posiłek oraz pakiet z opisem trasy wycieczkowej i grą terenową.

Bilety można realizować do 3 października w każdy weekend.

Proponowane trasy to szlak rowerowy śladami dawnej kolejki, szlak wiodący przez lasy. Do wyboru jest również piesze zwiedzanie milickich atrakcji według przewodnika, do którego dodano grę terenową z zadaniami.

(Z.L)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

OkoOko

1 0

Kolejkę górską to ma redaktorek w domu wycieczka jest zapewne szlakiem kolejki wąskotorowej🤣 20:26, 14.09.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%