Zamknij
REKLAMA

Libacje alkoholowe na terenie skateparku w Koźminie

07:22, 30.07.2022 | mac
Skomentuj
REKLAMA

W miejscu, które winno służyć rekreacji i sportowi, spożywa się alkohol. Policjanci z koźmińskiego komisariatu podejmują walkę z tym procederem.

 

Skatepark działa na terenie Gminnego Ośrodka Sportu przy ul. Floriańskiej.

– Mieszkańcy okolicy skarżyli się, że mało kto uprawia tam sport, bo do późnych godzin nocnych odbywają się libacje alkoholowe. Tak się niestety dzieje od wielu lat – mówi nam burmistrz Maciej Bratborski.

Jak dodaje, dochodzi również do dewastacji urządzeń:

– Dwa lata temu zniszczono prawie cały obiekt  - stwierdza burmistrz.

W drugim półroczu 2022 r. koźmiński komisariat policji objął ten rejon, obsługiwany przez asp. szt. Wojciecha Kułagę, planem priorytetowym. Oznacza to szczególny nadzór i częste patrole.

Z kolei planem priorytetowym dla rejonu, który obsługuje asp. szt. Krzysztof Grzemski, został objęty teren parkingu buforowego przy ul. Krotoszyńskiej.

Chodzi o wyeliminowanie spożywania alkoholu, zakłócania porządku publicznego oraz nieprzestrzegania przepisów ruchu drogowego przez osoby spotykające się tam w godzinach wieczornych.

 

Widziałeś wandali? Zgłoś policji!

W przypadku niepokojących spostrzeżeń, jak również ujawnienia jakichkolwiek nieprawidłowości na wspomnianym wyżej terenie, komisariat w Koźminie prosi o kontakt z tel. 47 775 33 40, 47 775 32 00 lub z numerem alarmowym 112.

(mac)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

Taki żart Taki żart

1 0

Lepiej niech tam sobie jeżdżą po pijanemu niż na ulicach Koźmina 21:09, 30.07.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

X-Men X-Men

1 0

Godziny popołudniowe i wieczorem parczek kolo przychodni na Łąkowej i tak samo na przeciw kaplicy cmentarnej to samo libacje i palenie skrętów i nie tylko 11:28, 02.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%