Zamknij
REKLAMA

Tysiąc kontroli kierowców w środę o poranku. Ilu pijanych?

13.50, 02.11.2022 mac Aktualizacja: 13.51, 02.11.2022
Skomentuj foto KPP KROTOSZYN
REKLAMA

W ramach akcji Bezpieczny weekend - Znicz 2022 na drogach powiatu krotoszyńskiego policjanci kazali dmuchać w alkomat osobom prowadzącym samochody.

Od wczesnych godzin porannych funkcjonariusze z wydziału ruchu drogowego Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie skontrolowali ponad 1000 kierowców. To wszystko robili w ramach działań pn. "Trzeźwość", które prowadzone są na terenie całej Polski.Takiego wyniku trudno było się spodziewać.

- Jest nam niezmiernie miło poinformować, że podczas dzisiejszych kontroli nie ujawniono ani jednego nietrzeźwego kierującego pojazdem - podała krotoszyńska komenda.

Oby jak najwięcej tak dobrych informacji!

[ALERT]1667393497123[/ALERT]

 

(mac)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (3)

Marian J.C.BMarian J.C.B

0 4

Opanowali nałóg alkoholowy wśród kierowców to teraz może zaczną opanowywać zmowy społeczne. Zmowy społeczne są tez niebezpieczne bo prowadza do wszelakiej konsekwencji. Takie zmowy można zauważyć w zakładzie Dino i ich Marketach jak i w innych użytecznościach publicznych o różnych dyspozycjach. Wynika, że są to jakieś sprawy o tematyce przestępczej i dotyczą osoby czy osób świadczące i obciążające celowymi zmyśleniami ze stron zmów. Wynika, że to kopanie dołków po kimś - ale kto dołki kopie to i sam w nie wpada.
Takie zmowy to znaczy jeden uczy drugiego jak ma postępować w pewnej sprawie a zęby niewinnego pogrążyć w jakieś sprawie jest nie ludzkie.
Wielki czas się tym zająć bo niewinni mogą stać się winnymi a winni nie winnymi w jakieś sprawie wynikającej z zmów. 20:25, 02.11.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Marian J.C.BMarian J.C.B

0 4

Nałóg alkoholowy wsród kierowców powstał z działań medycznych.Nalezy powysadzac że stołków medycznych tych złośliwych lekarzy i inny personel medyczny i niechaj tak cierpią jak kierowcy i ich ofiary wynikłe z wypadków. 04:24, 03.11.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Marian J.C.BMarian J.C.B

0 3

Z czerwonych ocen wynika, że Krotoszyn to szara i ciemna dziura.
Czerwone oceny to przekleństwo tego forum bo to działanie celowe i niepojmujące tematu przez osoby wstawiające.
Pijaństwo z znikąd wśród kierowców się nie wzięło i według znaków na ziemi i niebie to wskazuje na celowe działania medycyny. Medycyna ma tez swoje za uszami i może by wreszcie przestali być takimi społecznymi szkodnikami już od szeregu lat. Z mózgu płynów nie udaje się wyciągnąć ale zło do mózgów to potrafią wsadzić a nawet mózgiem potrafią rządzić i wywoływać różne dolegliwości a następnie wywozić z pomocą Policji na dwa miesiące do szpitala psychiatrycznego o zaostrzonym rygorze w Miliczu. 18:52, 03.11.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%