Zamknij

Burmistrz Krotoszyna o ułatwieniach w płaceniu podatków w związku z epidemią

14:54, 30.03.2020 | red.
Skomentuj
REKLAMA

Wiele firm, będących podatnikami gminy, znalazło się w bardzo trudnej sytuacji finansowej, spowodowanej pozbawieniem lub znacznym ograniczeniem przychodów.

- Aby im pomóc, wykorzystam moje uprawnienia do umarzania, zmniejszania lub odraczania spłat zobowiązań wobec gminy, zarówno prawnych (podatki), jak i cywilno-prawnych (czynsze), jeśli tylko znajdę do tego wystarczające podstawy – pisze w oświadczeniu burmistrz Franciszek Marszałek.

O inicjatywach w tym zakresie pisaliśmy już wcześniej TUTAJ

Obecnie Franciszek Marszałek informuje o prolongacie podatków.


Pewne ułatwienia sprawdzamy także dla wszystkich osób, zobowiązanych do płacenia podatków. Termin płatności pierwszej raty podatku od nieruchomości, podatku rolnego i leśnego (osoby fizyczne) został przesunięty do końca marca 2020 roku.

 

Zachęcamy wszystkich podatników do korzystania z bankowości elektronicznej i przypominamy, że zapłacić podatek można nie wychodząc z domu poprzez internet, dokonując zapłaty na konto bankowe Urzędu Miejskiego w Krotoszynie Santander Bank Polska S.A. 21 1090 1157 0000 0001 1325 4291 lub na konta indywidualne wskazane w decyzjach podatkowych, które Państwo posiadacie, tj. podatku od nieruchomości, rolnego i leśnego.

Ponadto informujemy, że osoby posiadające profil zaufany mogą sprawdzać i opłacać swoje zobowiązania podatkowe na portalu: https://eboi.um.krotoszyn.pl (zakładka "Moje podatki i opłaty - logowanie").

 

(red.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

kasakasa

0 0

ale szał 20:18, 30.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA