Zamknij

Przedsiębiorstwo z Krotoszyna zdobyło "Orła Agrobiznesu"

08:31, 08.08.2019 | red.
Skomentuj
REKLAMA

Zakończyła się  65. edycja konkursu o nagrodę „Orzeł Agrobiznesu”. Wśród   laureatów znalazła się firma Centnas z Krotoszyna. To dobrze znany w kraju i poza nim producent mieszanek traw i nasion rolniczych.

Równocześnie tytuł i nagrodę  Srebrnego Promotora Orłów Agrobiznesu za rekomendowanie laureata otrzymał burmistrz Krotoszyna, Franciszek Marszałek.

Nagroda przyznawana jest od 2001 r. za sukces rynkowy. Organizatorem konkursu jest warszawska Agencja Promocyjno-Wydawnicza  EMS. O nagrodę mogą ubiegać się wszystkie firmy z branży rolno-spożywczej i jej otoczenia oraz banki działające na rzecz agrobiznesu i firmy handlu spożywczego. Honorowy patronat nad nagrodą sprawuje poseł do Parlamentu Europejskiego Jarosław  Kalinowski.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Centnas sp. z o.o. powstało w 1992 r. jako spółka pracownicza z przekształcenia Centali nasiennej w Krotoszynie. Prowadzi działalność produkcyjną, handlową, usługową, obejmującą w szczególności handel artykułami rolniczymi i przemysłowymi, eksport i import materiału siewnego, a także prowadzenie usług transportowych. Spółka prowadzi szeroką działalność handlową w takich krajach, jak  np. Niemcy, Czechy, Słowacja, Ukraina, Węgry, Włochy, Francja, Belgia.

 

(red.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

AdelAdel

0 0

Osiagniecie spore kupic orla z firmy telemarketingowej za 200-300 zl. Firma wybiara opinie google i szuka naiwnych niedowartosciowanych... 23:28, 28.08.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz