Zamknij

Pływanie. Bardzo udany występ Julii Bielawnej z KS Krotosz

21:31, 04.10.2019 red. Aktualizacja: 21:35, 04.10.2019
Skomentuj

W ostatni weekend września reprezentantka Klubu Sportowego Krotosz Julia Bielawna uczestniczyła w Ogólnopolskich Zawodach Pływackich w Poznaniu i Zielonej Górze.

W sobotę na Termach Maltańskich do rywalizacji przystąpiło ponad 540 zawodników z 43 klubów. Nasza zawodniczka w kategorii 15 lat i starsi zajęła 6. miejsce na dystansie 100 m stylem klasycznym (1:22,66) oraz 7. miejsce na 50 m tym samym stylem (37,25).

W Zielonej Górze Julia rywalizowała w kategorii 14-15 lat, osiągając jeszcze lepsze wyniki.
W stylu klasycznym zdobyła dwa złote medale. Na 50 m miała czas 37,43, a na 100 m 1:25,30. W wyścigu na 50 m motylkiem była druga, ustanawiając rekord życiowy – 36,01.

W klasyfikacji generalnej (za dwa najlepsze starty) Julia zajęła 3. miejsce w swojej kategorii.