Zamknij
REKLAMA

Karetecy Nippona dzielnie walczyli w Środzie

16:08, 05.03.2020 | S.P
Skomentuj
REKLAMA

 

9 medali wywalczyli w Środzie Wlkp. zawodnicy Akademii Sportów Walki Nippon w Krotoszynie. Najlepiej spisał się najmłodszy karateka Robert Król, który 3 razy stawał na podium.

29 marca odbył się po raz 26. Turniej Karate Dzieci i Młodzieży DRAGON CUP. Turniej zgromadził 358 zawodników z 34 klubów.

Krotoszyński klub Nippon reprezentowało tylko siedmioro zawodników. Grupa ta wywalczyła aż 9 medali (3 złote, 3 srebrne, 3 brązowe). W tej skromnej ekipie jeden zawodnik zdobył sam 3 krążki. To Robert Król, który może poszczycić się złotem, srebrem i brązem. Ostatecznie w klasyfikacji generalnej krotoszyńska drużyna zajęła 9. miejsce.


Trener Piotr Bielawski był zadowolony z postawy swoich podopiecznych. - Dziękuję wszystkim zawodnikom za dobry występ na turnieju – powiedział.

 

(S.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz