Zamknij

Muzycznym żartem w szczepionkę...

09:32, 17.03.2021 | Sebastian Pośpiech
REKLAMA

Mariusz Tryba, jego syn Filip oraz Jakub Woźniak skomponowali ciekawy utwór. Autorzy z humorem odnieśli się do tego, co dzieje się wokół szczepień przeciwko Covidowi.

Utwór „Ponoć w szczepionkach” jest żartem muzycznym. Jego autorzy podkreślają, że skierowany zarówno w stronę zwolenników szczepionek, jak i ich przeciwników. „Nie ma na celu nikogo wyśmiewać, obrażać i wytykać” - zaznaczają twórcy. Mariusz Tryba w rozmowie z „Rzeczą Krotoszyńską” rozwija tę myśl:

- Zamiarem numeru było to, aby spuścić powietrze z obu stron społeczeństwa.

Zaczęło się od tego, że Jakub „Gonzo” Woźniak – krotoszynianin mieszkający obecnie w Poznaniu zamieścił na swoim profilu Facebookowym muzyczną zajawkę na temat rzekomych czipów podawanych wraz z ze szczepionką na koronawirusa.

- Bardzo mi się to spodobało i zaproponowałem Kubie, że może to nagramy jeszcze raz z Łojciec&Syn - mówi Mariusz "Maniek" Tryba.

Łojciec&syn to projekt muzyczny Tryby seniora i juniora. Mariusz gra na gitarze i nagrywa wokale, a Filip gra na perkusji. Mają swój kanał na Youtubie, na którym zamieszczają regularnie swoje utwory wraz z teledyskami.

Po tym, jak panowie doszli do porozumienia, Maniek dopisał zwrotkę o Teresie, skomponował gitarę, riff i solówkę. Natomiast Filip nagrał perkusję. Jakub wyprodukował całość.

Ujęcia, które znalazły się w wideoklipie kręcili telefonem - każdy u siebie. Efekt jest naprawdę fajny. Każdy może posłuchać i obejrzeć go na kanale Youtube Jakuba Woźniaka. KLIKNIJ TUTAJ.

(Sebastian Pośpiech)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
0%