Zamknij

Młodzież z krotoszyńskiej SP 4 nakręciła film o walce o wolność

09:32, 20.04.2021 | S.P
Skomentuj
REKLAMA

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 w Krotoszynie w ramach kółka teatralnego nakręcili film pt. Był kiedyś inny świat, w czasie kiedy uczęszczali do szkoły jeszcze do szkoły.

Twórcy chcieli ukazać w FILMIE, to co dziś ważne dla wielu Polaków - wolność poglądów, o którą tak uparcie walczyli powstańcy warszawscy oraz obecną sytuację, w której przyszło nam żyć.

- Naszym podstawowym przesłaniem było przekonanie, o tym iż w każdej sytuacji można się uśmiechnąć i pamiętać o wartości najważniejszej, jaką jest życie – mówi Małgorzata Czech, nauczycielka z czwórki, autorka tekstów i scenografii.

Młodzież klas ósmych świetnie współpracowała z uczniami klas młodszych, samo kręcenie poszczególnych scen było dla nich bardzo ekscytujące i na pewno uzyskali nowe doświadczenia.

KLIKNIJ BY OBEJRZEĆ FILM

Warto zauważyć walory muzyczne, gdzie nauczycielka Janina Marzec gra na żywo na trzech instrumentach i bardzo dobrze współpracuje z młodzieżą. Na uwagę zasługuje przygotowanie musztry, która już jest tradycją tej szkoły, przez Sławomira Kramarza.

(S.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

CLAUDIA KLEINCLAUDIA KLEIN

0 0

Witam i witam w Spotcap Global Financial Services, Nazywam się Claudia Klein, jestem pożyczkodawcą, a także doradcą finansowym. Oferuję wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe

Czy pilnie potrzebujesz wsparcia finansowego? Potrzebujesz pożyczki na różne cele? jeśli odpowiedź brzmi tak, radzę skontaktować się z moją firmą przez | [email protected] | lub napisz do nas na WhatsApp:  +4915758108767 | i mieć pożyczkę na swoim koncie w ciągu 24 godzin, ponieważ świadczymy doskonałe usługi pożyczkowe na całym świecie.

Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe (Pożyczka Osobista, Pożyczka Biznesowa i wiele innych), oferujemy zarówno pożyczki długoterminowe, jak i krótkoterminowe, a także możesz pożyczyć do 15 mln euro i udzielamy pożyczek z niskim oprocentowaniem 3% rocznie. Moja firma pomoże Ci osiągnąć różnorodne cele dzięki szerokiej gamie produktów pożyczkowych.

Zdaję sobie sprawę, że uzyskanie legalnej pożyczki zawsze było ogromnym problemem. Dla osób, które mają problemy finansowe i potrzebują ich rozwiązania, wiele osób ma trudności z uzyskaniem pożyczki kapitałowej w lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych z powodu wysokie oprocentowanie, niewystarczające zabezpieczenia, stosunek zadłużenia do dochodów, niska ocena kredytowa lub jakiekolwiek inne powody

Koniec z czekaniem i stresującymi wizytami w bankach. Nasza usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - możesz uzyskać pożyczkę i realizować transakcje zawsze i wszędzie, gdzie tego potrzebujesz

Zapewniamy 24-godzinne usługi pożyczkowe światowej klasy. W przypadku zapytań / pytań? - Wyślij e-mail do | [email protected] | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | & Odbierz odpowiedź natychmiast.,

Twoja rodzina, przyjaciele i koledzy nie muszą wiedzieć, że masz mało gotówki, po prostu napisz do nas, a otrzymasz pożyczkę.

Twoja wolność finansowa jest w Twoich rękach!! 20:08, 31.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%