Zamknij

Młodzież z krotoszyńskiej SP 4 nakręciła film o walce o wolność

09:32, 20.04.2021 | S.P
Skomentuj
REKLAMA

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 w Krotoszynie w ramach kółka teatralnego nakręcili film pt. Był kiedyś inny świat, w czasie kiedy uczęszczali do szkoły jeszcze do szkoły.

Twórcy chcieli ukazać w FILMIE, to co dziś ważne dla wielu Polaków - wolność poglądów, o którą tak uparcie walczyli powstańcy warszawscy oraz obecną sytuację, w której przyszło nam żyć.

- Naszym podstawowym przesłaniem było przekonanie, o tym iż w każdej sytuacji można się uśmiechnąć i pamiętać o wartości najważniejszej, jaką jest życie – mówi Małgorzata Czech, nauczycielka z czwórki, autorka tekstów i scenografii.

Młodzież klas ósmych świetnie współpracowała z uczniami klas młodszych, samo kręcenie poszczególnych scen było dla nich bardzo ekscytujące i na pewno uzyskali nowe doświadczenia.

KLIKNIJ BY OBEJRZEĆ FILM

Warto zauważyć walory muzyczne, gdzie nauczycielka Janina Marzec gra na żywo na trzech instrumentach i bardzo dobrze współpracuje z młodzieżą. Na uwagę zasługuje przygotowanie musztry, która już jest tradycją tej szkoły, przez Sławomira Kramarza.

(S.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%