Zamknij

WIĘC WIEC. Zalewski porwał krotoszyńską publiczność

12:03, 08.07.2019 | Sebastian Pośpiech
REKLAMA
Skomentuj

W niedzielę 7 lipca na Rynku w Krotoszynie zainaugurowano koncerty z cyklu Więc Wiec. Wspaniały show zaprezentował Krzysztof Zalewski, który dał koncert na światowym poziomie.

Krotoszyński Ośrodek  Kultury zaprosił zespół Cree z Sebastianem Riedlem i Krzysztofa Zalewskiego. Jako pierwsi o godz. 18.00 na scenie zagrała natomiast bluesowa kapela Teren Prywatny z krotoszynianinem Piotrem Mintą w składzie.
Drugą kapelą była tego dnia Cree z Sebastianem Riedlem na wokalu. Nie zabrakło utworów zespołu, jak i kilku piosenek legendarnego Dżemu - Czerwony jak cegła i Sen o Victorii.
Prawdziwy show dał ostatni tego wieczoru K. Zalewski. Muzyk, który 2 lata temu grał w Krotoszynie z Moniką Brodką tym razem zaprezentował swój projekt muzyczny. Wykonał swoje największe hity: Początek, Miłość miłość Polsko, Jak dobrze. Wykonał kilka nowych utworów. Muzyk przyznał, że publiczność w Krotoszynie dała mu dużą energię. Dyrektor KOK-u z kolei przyznał, że na Krzysztofa Zalewskiego "polował" 3 lata, aby wystąpił w Krotoszynie. 

 

(Sebastian Pośpiech)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© rzeczkrotoszynska.pl | Prawa zastrzeżone