Zamknij

Kabaret Moralnego Niepokoju w Krotoszynie!

12:51, 15.07.2019 | S.P
Skomentuj
REKLAMA

Kabaret Moralnego Niepokoju przygotował premierowy program pt. Tego jeszcze nie grali. Występ odbędzie się 8 listopada 2019 r. o godz. 17.00 w Hali Widowiskowo-sportowej na ul. Olimpijskiej 10 w Krotoszynie.

Najnowszy program Kabaretu Moralnego Niepokoju, twórców serialu Ucho prezesa, nie będzie miał zbyt wiele polityki, bo na świecie dzieje się  zbyt dużo, żeby zajmować się tylko nią.
Zgodnie z tytułem wszystkie skecze są premierowe, nieznane z internetu czy telewizji, a nawet ciut więcej - eksploatujące nowe formy, z których KMN wcześniej nie korzystał.

Widz spotka się z tematami, które dręczą nas wszystkich - jak wyjechać z rodziną na zagraniczne wakacje i nie zwariować próbując wybrać restaurację na obiad, jak za pomocą sąsiada ratować syna przed niechybną pałą z matematyki, co zrobić z panią, która tylko przychodzi sprzątać, ale z czasem przejmuje we władanie cały dom razem z domownikami.

Fajnie jest sobie uświadomić, że inni mają tak samo. To naprawdę pomaga, czasem bardziej niż śmiech.

Na koniec bisy, a tam - największe hity. Można się przygotować na ponad 2 godziny  premierowego  programu po, którym kabareciarze spotkają się z publicznością.

 

(S.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz