Zamknij

Pożegnanie wakacji z książką pod okiem bibliotekarek z KBP FOTO

20:34, 03.09.2019 | red.
REKLAMA
Skomentuj

28 sierpnia Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły na Błoniu wraz z Krotoszyńską Biblioteką Publiczną i Radą Osiedla nr 6 zaprosiło dzieci i młodzież na wspólne pożegnanie wakacji z książką w ramach akcji „Wakacje z biblioteką”.


Na terenie szkolnego boiska zgromadziło się 90 dzieci z Benic, Biadek, Kobierna, Krotoszyna, Orpiszewa, Sulmierzyc, Wronowa, Wróżew, Ustkowa. Grupa z Biadek, pod czujnym okiem opiekunów, dojechała na rowerach, a czestnicy imprezy z Benic, Wronowa, Wróżew, Ustkowa i Orpiszewa zostali dowiezieni autobusem firmy Autobusowe Usługi Przewozowe Grzegorz Woźniak.


Bibliotekarze z poszczególnych filii bibliotecznych KBP przygotowali różne gry, zabawy oraz konkursy z wiedzy i sprawnościowe. W tych ostatnich brali także udział rodzice i opiekunowie dzieci. Zwycięzcy konkursów otrzymali nagrody.

Przygotowano również poczęstunek. Bezpieczeństwem i przeprowadzaniem konkurencji zajmowali się pracownicy krotoszyńskiej książnicy.
Zadanie zostało sfinansowane przez Miasto i Gminę Krotoszyn w ramach projektu „Wakacje z biblioteką”. Rada Osiedla nr 6 w Krotoszynie ufundowała część nagród, które wręczył przewodniczący Waldemar Wronecki.

 

 

(red.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© rzeczkrotoszynska.pl | Prawa zastrzeżone