Zamknij

Trwa konkurs pn. Strona internetowa przewodnikiem po agroturystyce w Wielkopolsce

16:53, 19.06.2021 | red.
Skomentuj
REKLAMA

Konkurs skierowany jest do gospodarstw agroturystycznych posiadających stronę internetową. Ma popularyzować i promować wielkopolską wieś jako miejsce wypoczynku oraz zachęcać do odwiedzania ciekawych i wartościowych pod względem turystycznym miejsc na obszarach wiejskich. Chodzi o zainteresowanie wypoczynkiem na wsi zarówno gości krajowych, jak i zagranicznych oraz o zachęcenie gospodarstw agroturystycznych do podnoszenia standardu, i jakości usług. Należy również wspomnieć o aspekcie promocji tradycyjnej wielkopolskiej kuchni, która jest nierozłącznym elementem turystyki naszego regionu.

– Wielkopolska to bardzo turystyczny i przyjazny wypoczywającym region. Strona internetowa danego gospodarstwa to często najlepsza wizytówka i zachęta do wizyty i skorzystania z jego uroków i atrakcji – podkreśla Krzysztof Grabowski, wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego.

Uczestnikami konkursu mogą być osoby będące właścicielami gospodarstw agroturystycznych zarejestrowanych jako odrębna działalność gospodarcza (muszą posiadać powyżej 5 pokoi). Zgłoszenia nadesłane w ramach konkursu ocenione zostaną przez kapitułę konkursową, którą powoła Zarząd Województwa Wielkopolskiego. Najważniejsze elementy, które poddane będą ocenie to estetyka strony internetowej, innowacyjność, obecność w mediach społecznościowych, możliwość rezerwacji noclegu, zdjęcia, wskazówki dojazdu, możliwość przeglądania strony w innym języku oraz informacje o atrakcjach w okolicy.

Nabór zgłoszeń trwa do 2 lipca 2021 r. Szczegółowych informacji udzielają pracownicy Departamentu Rolnictwa i Rozwoju Wsi Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu. Ponadto można je znaleźć TUTAJ.

 

 

 

 

(red.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%