Zamknij

OSTRÓW. Trzy krotoszyńskie nastolatki ranne w groźym wypadku

18:17, 08.03.2020 | S.P
Skomentuj WLKP24.INFO
REKLAMA

Nastolatki z Krotoszyna odniosły obrażenia w wyniku wypadku pod wiaduktem kolejowym w Ostrowie Wlkp. Samochód, którym jechały, zderzył się z mercedesem. Dziewczęta trafiły do szpitala.

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło wieczorem 5 marca pod wiaduktem, tzw. krotoszyńskim, w Ostrowie Wlkp. W wyniku tego zdarzenia krotoszynianki zostały ranne. Wymagały hospitalizacji.

Oba samochody jechały ul. Krotoszyńską pod wiaduktem od strony centrum w kierunku ul. Poznańskiej. Prawdopodobnie renault clio zmieniał pas ruchu z lewego na prawy i uderzył w mercedesa, który jechał tym pasem. Następnie wpadł na filar wiaduktu.

- Prowadzimy dochodzenie, wyjaśniamy przyczyny i okoliczności tego zdarzenia. Kierujący pojazdami byli trzeźwi – mówi nam sierż. sztab. Małgorzata Michaś, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wlkp.

(S.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (6)

MarianMarian

1 10

Zmienianie pasa ruchu pod tym wiaduktem w Ostrowie Wlkp. wymaga szczególnej ostrożności.Jeszcze za dziejów tego wiaduktu to takiego wypadku nie było.Krotoszyn i jego mieszkańcy uwielbiają ekstremizm na każdej płaszczyźnie życiowej.Krotoszyn igra już ponad miarę i wielki już czas a żeby nastąpiło umiarkowanie. Czerwone oceny na tym forum stały już się ohydą których redakcji nie da się tego wyprowadzić przez co najmniej do następnego wieku.


21:14, 08.03.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

JanekJanek

4 0

Kiedy sie ostatnio badales 10:32, 09.03.2020


SławekSławek

8 1

Jak zawsze na mega trafny komentarz MARIANA można zawsze liczyć...Śmiało uważam, że Marian po mału staje się swego rodzaju celebrytą komentarzy w tej gazecie ha ha. A tak serio obawiam się o zdrowie psychiczne Szanownego Mariana... 07:16, 09.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MarianMarian

1 8

Ten się źle czuje co o zdrowiu psychicznym myśli. Być psychicznie chorym to jedynie internet takie tryki oferuje.Jest faktem,że to forum zmusza umysł człowieka do nadmiernego wysiłku.Ale cóż od narzuconego czynu trzeba się bronić w podobny sposób jak z korona-wirusem.
Korona-wirus to polityczna nadmierność czynu społecznego w Polsce.Ukrywa się takie fakty,które ogarnęły pół świata - polityka jak woda wrząca w garnku nie zawsze sprzyja dobremu. 10:54, 09.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

JanJan

7 1

Szanownu marianie masz tyle lekarzy psychiatruw,bes sie wkoncu przebadaj 14:52, 09.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MarianMarian

3 5

I dalej do pseudonim Jan.
Do psychiatrów bardzo licznie kierowała poprzednia polityka a inaczej to komuna.
Obecny ustrój polityczny,którym jest demokracja a wynika z komentarzy już tak od dłuższego czasu,że stare to i jare. Przymusowa psychiatra w obecnym układzie politycznym to wstyd i nie tylko w Polsce.

19:46, 09.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA