Zamknij

POGORZELA. Konkurs dla najlepszych maturzystów

20:02, 16.07.2019 | Edyta Siama
Skomentuj
REKLAMA

Do 31 lipca br. absolwenci szkół ponadgimnazjalnych, którzy mieszkają na terenie gminy Pogorzela, mogą zgłosić swój udział w konkursie na najlepsze świadectwo maturalne.

Konkurs ma już wieloletnią tradycję, gdyż po raz 20. organizowany jest przez radę miejską, która powołuje komisję oceniającą i funduje nagrody dla laureatów.
Zainteresowane osoby powinny w Biurze Rady Miejskiej złożyć prawidłowo wypełniony formularz zgłoszeniowy i kserokopię świadectwa dojrzałości, przy czym należy także okazać się oryginałem.
Oferta konkursowa adresowana jest do tegorocznych maturzystów z gm. Pogorzela (absolwentów liceów i techników), niezależnie od tego, w jakim miejscu kończyli szkołę średnią.
Zgodnie z regulaminem nagrodzone zostaną trzy osoby posiadające najlepsze świadectwa, przy czym komisja konkursowa ustali kolejność miejsc na podstawie wyników uzyskanych z przedmiotów obowiązkowych. W przypadku remisu uwzględnione zostaną także przedmioty dodatkowe. Dla zwycięzców organizatorzy przewidują atrakcyjne nagrody.

 

(Edyta Siama)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz