Zamknij
REKLAMA

ZADBAJ O SIEBIE

23:17, 26.11.2021 | .
Skomentuj
REKLAMA

 

Chwilowy smutek czy już depresja? Jeśli Twoje dziecko jest przygnębione, nadmiernie wycofane być może potrzebuje profesjonalnego wsparcia. Gdzie szukać pomocy dowiesz się z najnowszego wydania wielkopolskiego e-magazynu „Nasz Region”. (materiał sponsorowany)

O kondycji psychicznej dzieci i młodzieży rozmawiamy z psychologiem dr. hab. prof. Uniwersytetu SWPS Jarosławem Michałowskim.  Zaglądamy również do Środowiskowych Centrów Zdrowia Psychicznego w Obornikach i Poznaniu gdzie na kompleksową pomoc liczyć mogą mieszkańcy zmagający się z zaburzeniami psychicznymi.

W nowym wydaniu piszemy również o możliwościach wsparcia dla osób bezrobotnych i prowadzonej w regionie edukacji ekologicznej. Odwiedziliśmy Centrum Kultury i Sztuki – DK Oskard w Koninie i krotoszyńskie kino „Przedwiośnie”, by zobaczyć skalę zmian, jakie zaszły przy wsparciu Funduszy Europejskich w ramach WRPO 2014-2020. Śmiało patrzymy też w przyszłość, kierując uwagę na wodór, który może stać się ważnym ogniwem transformacji gospodarczej Wielkopolski.

Zapraszamy do lektury!

https://wrpo.wielkopolskie.pl/e-biuletyn/2021/9/index.html

(fot. adobestock)


 

 

 

 

 

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%