Zamknij
REKLAMA

Dobry klimat z Funduszami Europejskimi

15:06, 31.01.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

 

Globalne ocieplenie? Zmiany klimatu? Myślisz, że ten problem Cię nie dotyczy? Nic bardziej mylnego! To właśnie Wielkopolska jest regionem, któremu najbardziej zagraża susza – przestrzega prof. UAM dr. hab. Damian Łowicki, biolog i geograf z Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. O jakich jeszcze zagrożeniach mówi – dowiesz się czytając wywiad.

Już dziś wiele wielkopolskich samorządów stawia na proekologiczne rozwiązania, inwestując w OZE (jak w Kaliszu), termomodernizację (jak w powiecie gnieźnieńskim) czy ścieżki rowerowe.

W nowym wydaniu pokazujemy również, że własna firma to nie tylko niezależność, ale też spełnienie marzeń i satysfakcja z pracy. Przekonali się o tym bohaterowie naszego reportażu, którzy przy wsparciu unijnym z Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020, założyli studio produkcji i dystrybucji filmów oraz gabinet terapeutyczny przeczytaj reportaż „Było warto”. Odwiedzamy również nowoczesny żłobek w Miłosławiu i odkrywamy garść tajemnic Fortu VII w Poznaniu.

 

Jak zmienia się Wielkopolska z funduszami europejskimi? Zapraszamy do lektury e-magazynu „Nasz Region”.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%