Zamknij

REKLAMA
Sprawdź ile wiesz o polskiej żywności. Do zdobycia nagrody od SM w Gostyniu

Mało kto wie, że dzień polskiej żywności przypada na sam koniec wakacji, 25 sierpnia. Data ta nawiązuje do obchodzonych przez rolników dożynek, końca sezonu żniw. Kojarzy się też ze słabnącym upałem i rychłym rozpoczęciem roku szkolnego. Tego dnia polskie jedzenie celebrować powinni zarówno producenci jak i konsumenci, dlatego mamy dla Was nową zabawę!

Aby uczcić to wyjątkowe święto, przygotowaliśmy dla Was konkurs z nagrodami. Do zdobycia trzy zestawy produktów ufundowanych przez Spółdzielnię Mleczarską w Gostyniu, producenta dobrej, polskiej żywności, znanej nie tylko w kraju ale i za granicą. 

Żeby otrzymać szansę na jedną z trzech nagród wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na 10 zawartych w quizie pytań, Oprócz wiedzy liczy się także data i czas. Kto pierwszy ten lepszy.  Należy również pamiętać, że dane do systemu - imię oraz numer telefonu wpisujemy tylko raz!  ( wielokrotny wpis grozi dyskwalifikacją)

Po każdej odpowiedzi, system poinformuje gracza czy jest ona prawidłowa czy nie. Uczestnikiem konkursu może być wyłącznie osoba pełnoletnia. Datę i czas odpowiedzi system zarejestruje automatycznie. Na jego podstawie zostaną wyłonieni laureaci QUIZU. W przypadku takich samych wyników, nagrody zdobędą ci, którzy jako pierwsi prawidłowo odpowiedzieli na wszystkie pytania (liczy się data i godzina). W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy Spółdzielni Mleczarskiej w Gostyniu ani ich rodziny. To samo dotyczy pracowników wydawnictwa Lumen 1852 sp. z o.o., wydawcy portalu : rzeczktotoszynska.pl

Po zakończeniu konkursu, skontaktujemy się telefonicznie z osobami, które najszybciej odpowiedziały na pytania i przekażemy im informację o nagrodach. 

QUIZ zakończy się w niedzielę 6 września. Następnego dnia poinformujemy Was o wynikach. Wzięcie udziału w konkursie jest dobrowolne i równoznaczne z wyrażeniem zgodny na publikację danych osobowych w tym wizerunku na potrzeby konkursu. 

ŻYCZYMY UDANEJ ZABAWY

 

KONKURS ZAKOŃCZONY 6 WRZEŚNIA 2020 R
 

Informujemy, że quizie z okazji Dnia polskiej żywności wzięło udział 1867 osób, z czego prawidłowo na wszystkie pytania odpowiedziało 551 graczy.
Najlepiej poradzili sobie :
Danuta Krasicka z Bojanowa - 31 sekund
Maja Chrastek z Gostynia - 31 sekund
Dawid Michalak z Piasków - 31 sekund
Oprócz czasu liczyła się także data wysłania odpowiedzi.

 

Wszyscy nasi Laureaci, którym serdecznie gratulujemy otrzymują nagrodę w postaci promocyjnych zestawów ufundowanych przez Spółdzielnię Mleczarską w Gostyniu
Pozostałym uczestnikom zabawy serdecznie dziękujemy za udział i zapraszamy na kolejne rozdania z portalem rzeczkrotoszynska.pl

Konkurs zakończony

REKLAMA
REKLAMA