Zamknij

Potrącenie pieszego na ul. Kościuszki. Mężczyzna ma prawdopodobnie złamaną nogę

10:54, 10.09.2019 | S.P
REKLAMA
Skomentuj

Dzisiaj o godz. 10.00 na ul. Kościuszki w Krotoszynie samochód osobowy uderzył w pieszego przechodzącego przez jezdnię. Mężczyzna ma złamaną nogę.

Na miejsce przyjechała karetka pogotowia. 

- Gdy Zespół Ratownictwa Medycznego przyjechał na miejsce mężczyzna leżał na jezdni w obecności policjantów i świadków zdarzenia. Kierownik ZRM-u zbadał przedmiotowo, podmiotowo i urazowo poszkodowanego. W wyniku poniesionych obrażeń ratownicy zastosowali medyczne czynności ratunkowe i podjęli decyzję o przewiezieniu go na SOR - mówi Jakub Nelle, rzecznik prasowy Zespołów Ratownictwa Medycznego przy SPZOZ w Krotoszynie.

(S.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (7)

MoniMoni

3 0

Nie kojarzę żeby w tym miejscu było przejście dla pieszych. 19:18, 10.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

prawie przejechalem prawie przejechalem

1 0

prawie przejechalem juliana poczte 13:40, 11.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MarianMarian

0 0

Może umieszczę taki komentarz.
Już raz zwracano uwagę, że przy ul. Rolniczej w Krotoszynie koło posesji nr 3 pod iglakiem ukrywa się mężczyzna na kucku.
Dziś około południa będąc koło domu to od strony ul. ostrowskiej idzie mężczyzna o figurze szczupłej ciemne spodnie i bluzę coś z błękitu do niebieskiego.
Na mój widok zawahał się i postanowił zejść z ulicy i wszedł na stronę ul. Rolniczej nr 3. Postał jakiś czas miedzy iglakami i przeglądał komórkę a w pewnej chwili na kucyka ukrył za iglakiem. Postanowiłem się nim zainteresować ale na odległość to nie reagował. Poszedłem do domu po komórkę a żeby zrobić zdjęcie i w tym krótkim czasie zniknął. Zniknąć w tak krótkim czasie a na ulicy go nie było a co jedynie to mógł przeskoczyć przez płot na posesje.
Przy ulicy Rolniczej kręcą się jakieś nieznane osoby już od dłuższego czasu 15:13, 11.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

XyzXyz

0 0

Pewnie polują na bogatych ludzi i obserwują ich. 17:03, 11.09.2019

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

MarianMarian

0 0

Wynika, że to dobry specjalista. Zrobiłem taki unik chowając się za drzwi i po chwili wyszedłem to jeszcze na tym kucku za drzewem iglastym był schowany. Ale żeby wziąć komórkę trzeba było więcej czasu i wykorzystał to i zwiał. Dziwne i jakby takie jawne chowanie się a to może oznacza celowe ustawianie. 19:18, 11.09.2019


MarianMarian

0 0

Kojarzy się ten wizerunek z kradzieżą samochodu za pomocą fal radiowych. Taka podobizna jest podobna do tego filmu kiedy w Krotoszynie został skradziony samochód przez skopiowanie danych kluczyka za pomocą fal radiowych.
Pracownicy Dino zostawiają samochody przy ul. Rolniczej i to może być przyczyną obserwacji. 08:25, 12.09.2019


MarianMarian

0 0

Na koniec z mojej strony to proponuje a żeby zlikwidować Market Dino przy ul. ostrowskiej. Można uważać, ze zakupy są ciężarem i jest brak miejsca do zaparkowania samochodu na czas robienia zakupów i szereg innych wrażliwych dla klienta niedociągnięć.
W miejsce Marketu a żeby Dino zrobiło kryty parking dla luksusowych samochodów. Użeranie się z pracownikami Dino a żeby nie parkowali samochodu na ul. Rolniczej dosięga zenitu. 23:55, 12.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© rzeczkrotoszynska.pl | Prawa zastrzeżone