Zamknij
REKLAMA

Korona Kielce kolejnym rywalem Warty Poznań!

00.00, 12.08.2022 materiał partnera

Przed rozpoczęciem tego sezonu zakłady bukmacherskie wskazywały, że Korona Kielce i Warta Poznań to dwa zespoły, które powinny walczyć o utrzymanie. Nic więc dziwnego, że rywalizacja tych drużyn przykuwa uwagę wielu kibiców. Jakim wynikiem zakończy się najbliższa potyczka zdaniem zakładów bukmacherskich?

Korona Kielce vs Warta Poznań

Korona Kielce od początku tego sezonu jest niepokonana przed własną publicznością. Kielczanie do tej pory rozegrali mecz domowy przeciwko Legii Warszawa, a także Śląskowi Wrocław. Podopieczni Leszka Ojrzyńskiego w tych rywalizacjach wywalczyli łącznie 4 punkty. Trzeba przyznać, że jest to całkiem solidny rezultat, biorąc pod uwagę fakt, że przed rozpoczęciem tych meczów nie byli oni faworytem. Korona prezentuje się nadzwyczaj dobrze w tym sezonie i ma na swoim koncie 7 wywalczonych punktów po 4 rozegranych meczach. Takim samym dorobkiem może się pochwalić jeden z głównych kandydatów do wywalczenia mistrzowskiego tytułu, czyli Legia Warszawa. Już w najbliższej kolejce piłkarze z Kielc będą mieli kolejną okazję, aby poprawić swój dorobek przed własną publicznością. Tym razem Korona zmierzy się w bardzo ważnym starciu z Wartą Poznań.

Warta od początku tego sezonu nie rozpieszcza swoich kibiców. Aktualnie ta drużyna plasuje się na 15 miejscu w tabeli i jest tylko o jedną pozycję nad strefą spadkową. Zieloni w 4 rozegranych meczach stracili najwięcej bramek na boiskach Ekstraklasy i wywalczyli zaledwie 3 punkty. Jedyne zwycięstwo tego zespołu miało miejsce w starciu z Miedzią Legnica na wyjeździe. Przy okazji występów Warty w tym sezonie warto podkreślić, że w każdym z rozegranych meczów ta drużyna straciła przynajmniej jednego gola.

Zakłady bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie nie mają wątpliwości co do tego, że beniaminek z Kielc jest faworytem tej rywalizacji. Korona od początku sezonu nie przegrała przed własną publicznością, co z pewnością miało spory wpływ na takie przeliczniki. Warta z kolei swoje jedyne zwycięstwo zanotowała w delegacji, jednak od początku tego sezonu wyraźnie nie przekonuje.

Moim zdaniem interesującą propozycją na to spotkanie może być typ z wynikiem +2,5 gola w ofercie zakładów bukmacherskich online. Warta Poznań to drużyna, która traci najwięcej bramek na boiskach Ekstraklasy, natomiast Korona zdobyła aż 4 gole w 2 meczach domowych. Dodatkowo takim rezultatem zakończyły się 2 ostatnie mecze bezpośrednie pomiędzy tymi drużynami. Z pewnością warto rozważyć również opcję z wynikiem btts, ponieważ Korona nie zachowała jeszcze czystego konta przed własną publicznością w obecnej kampanii. Obie te propozycje są dostępne w ofercie zakładów bukmacherskich online na stronie takiej, jak PZBuk.pl.

Sprawdź pogodę 7-dniową na najbliższe dni!

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Cherry Online Polska Sp. z o.o. działający pod nazwą PZBuk: zezwolenie MF z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

Autor tekstu: Mateusz Nowak – Senior Project Manager Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej! Na Twitterze - @Mati_N95

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%