Zamknij
REKLAMA

Czym jest abonament prawny dla firm?

14.19, 29.09.2022 materiał partnera Aktualizacja: 14.19, 29.09.2022

O tym, jak ważna jest prawna obsługa wiedzą doskonale nie tylko korporacje, ale również małe i średnie przedsiębiorstwa. Prowadzenie własnej działalności wiąże się bowiem zarówno z szeregiem korzyści, jak i zobowiązań. Niestety, brak wsparcia ze strony prawnika może skutkować wieloma niepożądanymi sytuacjami, co w dalszej perspektywie prowadzi do licznych problemów związanych z bezpieczeństwem biznesu. 

Pomoc prawna dla firm — dlaczego to takie ważne? 

Nie jest tajemnicą, że przepisy prawne wymagają od przedsiębiorców nieustannej czujności i gotowości do zmian. Mowa tutaj nie tylko o samym modelu biznesowym, ale również rozliczeniach, kwestiach pracowniczych i wiele, wiele więcej. Niespełnienie poszczególnych wymogów prawnych może się też wiązać z nieprzyjemnymi konsekwencjami. Dobrym pomysłem jest skorzystanie ze stałej obsługi prawnej w formie abonamentu, która jest gwarancją bezpieczeństwa, wygody i komfortu. Co więcej, tego typu usługi zapewniają elastyczne i indywidualne podejście do każdego przedsiębiorcy oraz korzystne stawki rynkowe. 

Warto dodać, że klient może skorzystać z pakietów premium, które oferują profesjonalne usługi prawne w zakresie spraw zawodowych i prywatnych. Takie pakiety znajdziesz na przykład na stronie https://lexsecure.pl/premium. Wszystko odbywa się za pośrednictwem infolinii dostępnej 24 godziny na dobę. Abonament prawny dla firm zawiera również nielimitowane odpowiedzi na pytania prawne w formie opinii lub rozmowy z prawnikiem. Można też skorzystać z opcji sporządzenia spersonalizowanego dokumentu na bazie danych przekazanych przez klienta. 

Abonament prawny dla firm to także doradztwo w zakresie wyboru adwokata, wideoporady za pośrednictwem komunikatorów internetowych, doradztwo w zakresie całego prawa polskiego i prawa europejskiego oraz możliwość korzystania z usług premium również przez najbliższą rodzinę klienta.

Pomoc prawna dla firm — szeroki zakres usług według potrzeb

Pomoc prawna dla firm w formie abonamentu to nie tylko wygoda i oszczędność czasu oraz pieniędzy, ale również gwarancja bezpieczeństwa. Klient może dopasować pakiet usług do swoich własnych potrzeb, nie wychodząc z biura. W normalnej sytuacji niezbędne stałoby się umawianie na wizyty w stacjonarnych kancelariach, na co przedsiębiorca rzadko może sobie pozwolić ze względu na brak czasu. 

Abonamenty prawne dla firm są zatem doskonałą i nielimitowaną formą usługi, która pomaga w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej i nie tylko. Porady prawne obejmują bowiem prawo cywilne, gospodarcze, prawo pracy, sporządzanie umów, doradztwo w zakresie RODO i wiele, wiele więcej. Prawnik jest do dyspozycji klienta przez 24 godziny na dobę, co jest niesamowicie istotne zwłaszcza w nagłych sytuacjach. 

Większość spraw można rozwiązać za pośrednictwem korespondencji mailowej (np. spersonalizowane dokumenty prawne). Najczęściej jednak warto umówić się na wideorozmowę z prawnikiem, który szczegółowo wyjaśni każdy, nawet najbardziej zawiły problem. Ogromną zaletą jest tutaj również wsparcie z zakresu prawa podatkowego, które w Polsce zmienia się nieustannie, stając się dla wielu przedsiębiorców zupełnie niezrozumiałe i nieczytelne. 

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%