Zamknij

Zewnętrzne rolety na okna dachowe do pokoju dziecięcego ? dlaczego warto? 

13:03, 15.05.2020 | materiały partnera

Jeśli pokój Twojego dziecka mieści się na poddaszu, z pewnością będzie jasny i ciepły. Latem jednak temperatura panująca w pomieszczeniu może okazać się zbyt wysoka, a wpadające do środka słońce zbyt ostre. Zewnętrzne rolety na okna dachowe zapewnią doskonałe warunki do snu, nauki i zabawy, skutecznie ograniczając dostęp światła i zapobiegając nagrzewaniu się poddasza. Jaki model wybrać do pokoju dziecięcego? Przeczytaj, by dowiedzieć się, na co zwrócić uwagę przy zakupie rolet zewnętrznych. 

Zewnętrzne rolety na okna dachowe w pokoju małego dziecka 

Małe dziecko potrzebuje nie tylko nocnego wypoczynku, ale także kilku krótkich drzemek w ciągu dnia. Dzięki tłumiącym hałas roletom, maluch z łatwością zaśnie. Zdecyduj się na wysokiej jakości zewnętrzne rolety na okna dachowe, które sprawdzą się także przy niekorzystnych warunkach pogodowych, wyciszając odgłosy uderzającego o okno deszczu lub gradu. Dzięki roletom nawet przy słonecznym dniu możesz sprawić, że w pomieszczeniu panować będzie ciemność, co z pewnością ułatwi smykowi zasypianie. Wybierz trwałe, wykonane z solidnego materiału zewnętrzne rolety na okna dachowe, które będą pełnić swoją funkcję przez długi czas. W ofercie VELUX znajdziesz modele zbudowane z wytrzymałego aluminium , wyróżniające się wysoką jakością wykonania i uniwersalnym designem.  

Zewnętrzne rolety na okna dachowe w pokoju nastolatka 

Montaż tłumiących hałasy i ograniczających dostęp światła rolet to dobry wybór nie tylko w przypadku kilkulatka. Z pewnością warto zainstalować je także w pokoju dorastającej pociechy. Dzięki roletom w pomieszczeniu panować będzie idealna temperatura zarówno zimą, jak i latem. Zewnętrzne rolety na okna dachowe ułatwią dziecku naukę. Zapewnią bowiem sprzyjającą koncentracji ciszę, skutecznie odcinając je od dobiegących z zewnątrz hałasów. Produkty marki VELUX gwarantują ograniczenie słyszalności dźwięków zza okna aż o 10 dB. Z kolei możliwość całkowitego zaciemnienia pokoju zapewni nastolatkowi wydajny wypoczynek w ciągu nocy i pozwoli mu w pełni zregenerować utraconą podczas aktywnego dnia energię. 

Zewnętrzne rolety na okna dachowe a bezpieczeństwo 

Montowane na zewnątrz domu rolety mają jeszcze jedną ważną zaletę -pozwalają domownikom poczuć się bezpiecznie. To fizyczna bariera, która nie tylko utrudni osobom niepożądanym dostanie się do środka, ale też pomoże stworzyć przytulny klimat, odcinając mieszkańców od uciążliwego hałasu. Warto wybrać wysokiej jakości zewnętrzne rolety na okna dachowe, pochodzące od renomowanego producenta. W ofercie VELUX można znaleźć trwałe i funkcjonalne modele sterowane zdalnie, co dodatkowo podnosi komfort ich użytkowania. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się obecnie inteligentne rozwiązania, takie jak system VELUX ACTIVE, dzięki któremu zewnętrzne rolety na okna dachowe mogą być sterowane poprzez aplikację w telefonie. 

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop