Zamknij

ORŁY Stolarstwa - poradnik przedsiębiorców

14:13, 15.05.2020 | materiały partnera

Wielu naszych czytelników zastanawia się czym jest plebiscyt ORŁY Stolarstwa. Pytani przez klientów czy sami wyszukując informacji na temat zestawienia, nie wiedzą do końca co o nim myśleć. W poniższym tekście przybliżymy Ci ideę plebiscytu ORŁY Stolarstwa oraz rozwiejemy wszelkie wątpliwości, wynikające z niezwykle nowoczesnej formuły przeprowadzania konkursu.

ORŁY Stolarstwa opierają swoją działalność na porównywaniu przedsiębiorstw z konkretnej branży w obrębie założonej jednostki terytorialnej. Zestawienie organizowane jest dwa razy w roku. Pierwsze, konfrontuje firmy z jednego miasta, a jeśli miejscowość jest zbyt mała - z obszaru całego powiatu. Drugie przyrównuje przedsiębiorstwa z całej Polski.

Porównanie zakładów stolarskich bazuje na zebraniu przez program komputerowy wszystkich opinii, których udzielili klienci o przedsiębiorstwach w Internecie. W związku z faktem, iż słowa ciężko konkretnie wycenić, postanowiono do klasyfikacji włączyć tylko poglądy wyrażone cyfrowo. Wszelkie oceny na Google Maps/Zumi czy gwiazdki na profilach Facebook są brane pod uwagę, by wyciągnąć z nich średnią ważoną. Maksymalna ilość punktów do zdobycia wynosi 10, by zostać laureatem należy otrzymać ich 8.

Na podium w danej miejscowości mogą jednak stanąć tylko trzej przedsiębiorcy z najwyższymi notami. W przypadku, gdy dwoje z nich ma tę samą ilość punktów, kto powinien wygrać? Tak wydarzyło się w zeszłorocznej edycji konkursu stolarzy w Białymstoku czy też w tegorocznej, gastronomicznej odsłonie dla najlepszych restauracji w Bydgoszczy. Organizatorzy informują w regulaminie, iż wyższe miejsce otrzyma ten, kto uzyskał swój wynik z większej ilości ocen klientów.

Udział w plebiscycie jest całkowicie darmowy. Zgłosić się można w dowolnym momencie trwającego roku, ponieważ data skanowania programem komputerowym jest utrzymana w tajemnicy. Może się zdarzyć, że zestawienie dla danego roku kalendarzowego już się odbyło, a ty nie zdążyłeś wziąć udziału. Organizatorzy mimo to, poddają Twoją firmę procesowi weryfikacji. W przypadku otrzymania minimalnej liczby punktów, przedsiębiorstwo zostaje dopisane do listy laureatów. W momencie, gdy firma otrzymuje w skanowaniu najwyższą notę w regionie, przyznawane jest jej pierwsze miejsce ex aequo z przedsiębiorcą, który już je otrzymał.

Udział w plebiscycie jest ciekawym przeżyciem. Organizatorzy zadbali o dreszczyk emocji. Przede wszystkim jednak, jest to wspaniała okazja, by dowiedzieć się jak Twoje przedsiębiorstwo oceniają klienci.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop