Zamknij

Architektura urody, czyli manualne terapie twarzy

09:14, 14.10.2020 | red.
Skomentuj

 

Przedstawiamy Państwu nowość wśród salonów urody w Krotoszynie. Gabinet holistyczny Sandry Sokołowskiej jest nowatorskim i w pełni naturalnym spojrzeniem na usługi kosmetyczne.

Mało kto wie, że nasza twarz jest zbudowana z ponad 50 różnych mięśni oraz że wszystkie emocje, stresy i trudy naszego życia mają negatywny wpływ na ich kondycję. Dobry stan mięśni przekłada się na młode rysy twarzy, a ich deformacje doprowadzają do pojawienia się zmarszczek, fałdek i zmian proporcji. Przyjmuje się, że starzejemy się już od 25. roku życia, a każdy zastanawia się, jak zatrzymać ten proces... W odpowiedzi na to zagadnienie powstał salon ARCHITEKTURA URODY, gdzie możemy wspólnie zmierzyć się z tym zagadnieniem.

Im wcześniej zaczniemy pracować nad uwolnieniem napięć i blokad, tym dłużej utrzymamy jędrność naszej skóry. W moim gabinecie znajdziecie Państwo innowacyjne terapie, które bez użycia maszyn, a wyłącznie za pomocą moich dłoni działają na najgłębsze obszary skóry. Jest to świetna alternatywa dla osób, które w sposób nieinawazyjny, a skuteczny, chcą poprawić estetykę swojej twarzy, wpływając w dużym stopniu na poprawę jej owalu, redukcję zmarszczek, bruzd i innych mankamentów skóry, z jakimi się zmagamy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom dzisiejszych kobiet, oferuję Państwu w pełni naturalne zabiegi bazujące tylko i wyłącznie na stymulacji i masażu. Innowacyjnym zabiegiem i nowością na rynku jest terapia FACEMODELINGU, czyli w pełni naturalna metoda modelowania i odmładzania twarzy działająca na najgłębsze jej obszary.

Aby osiągnąć skuteczne rezultaty, cała sesja masażu obejmuje wiele zaawansowanych technik odmładzania estetycznego i biologicznego, takie jak:

kapilaroterapia - terapia  szklanymi bańkami dla usprawnienia drenażu limfatycznego

mioplastyka – masaż tkanek głębokich, uwolnienie blokad i napięć mięśniowych

masaż interplastyczny – terapia wewnątrz-twarzowa

osteoplastyka – stosowana dla poprawy mobilności układu kostno-mięśniowego

kinesiotaping estetyczny twarzy i ciała – bezpieczna metoda pracy z blokadami i zastojami limfatycznymi.

Tak wiele technik w jednej sesji zabiegowej pozwala nam osiągnąć spektakularne rezultaty: 

zmniejszenie lub pozbycie się zmarszczek mimicznych  

korekcję kształtu i symetrii twarzy   

podniesienie policzków 

powiększenie warg i ich kolorytu      

wydłużenie szyi i zniwelowanie zmarszczek poprzecznych    

 przywrócenie elastyczności, gładkości i kolorytu skóry 

 likwidacja „wdowiego garbu”.

 

Facemodeling nie jest jedyną terapią, z jakiej skorzystasz w moim gabinecie. Specjalizuję się również w rzadko spotykanych w okolicy masażach japońskich, tj. KOBIDO I KASSAJI, oraz w innych zabiegach pielęgnacyjnych, które mają szerokie spektrum działania i poprzez swoją złożoność działają w głębszych warstwach skóry i mięśni, zapewniając pełen relaks i odprężenie. Masaże te są świetnym pomysłem na prezent dla Pań na każdą okazję. Zapisując się na zabieg do końca października, otrzymujesz bon podarunkowy o wartości aż 50-procentowej zniżki na dowolny zabieg. Zapraszam do bezpłatnych konsultacji i do zapoznania się ze szczegółową ofertą na Facebooku (Architektura Urody-Manualne terapie twarzy).

 

 

 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%